فروش آنلاین جت هیتر گاز سوز + مراکز فروش | بردیا صنعت

آنچه در این مقاله می خوانید...

جت هیترگازیمشخصات جت هیترگازیخرید جت هیترگازیجت هیتر گازیقیمت جت هیترگازی + خرید و فروشپاسخ به دو سوال در مورد جت هیترگازی
خرید جت هیتر

شرکت بردیا صنعت، فروش آنلاین دستگاه ها جت هیترهای گازسوز را آغاز نموده است. البته می توانید این دستگاه را از  مراکز فروش این شرکت به دست بیاورید.

جت هیترگازی

جت هیتر موشکی، همان بخاری صنعتی بوده که با سوخت گازی فعالیت می نماید. این بخاری موشکی  توانسته است با بسیار سهولت، گرمای زیادی را برای محیط های بزرگ فراهم می سازد.

این جت هیترها طوری طراحی شده اند  که در انتقال و جا به جایی شان مشکلی به وجود نمی آید. گرمایش پرسرعت این دستگاه در قبال هزینه ی کم آن، توانسته است بزرگ ترین و مهمترین دغدغه های صاحبان کار را برطرف سازد.

جت هیترها یکی از جدید ترین سیستم های گرمایشی در دنیای امروز بوده که بیشترین کارایی را در بخش صنعت دارا می باشد.

گرمایش سریع، حمل و نقل آسان و از همه تخصصی تر، نصب آسان این دستگاه توانسته است، بیشترین زمینه ی پیشرفت صنعت را مهیا سازد.

جت هیتر گازی

مشخصات جت هیترگازی

بسیاری از مکان های صنعتی و اداری، به منبع گاز دسترسی داشته و می توانند از این دستگاه گرانبها بهره مند شوند.

انتقال گرما در جت هیتر ها به صورت دمنده ای یا مکنده ای می باشد، به همین دلیل می توانند گرما و حرارت را در فضاهای بسیار بزرگ را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

این سرعت عمل در گرم سازی محیط های بزرگ، توانسته است مهمترین مزیت این دستگاه محسوب شود.

جت هیتر های گازی می توانند در ظرفیت های ۳۰، ۵۰ و ۱۰۰ هزار کیلو کالری تولیدات داشته باشند. استفاده ی این مدل بیشتر در گلخانه ها، سالن های مرغداری رایج بوده و بالاترین کارایی را دارا می باشند.

جت هیتر های گازی در دو مدل های دودکش دار و بدون دودکش تقسیم بندی شده اند. که هر کدام آنها دارای تفاوت های  فنی بوده اند.

خرید جت هیترگازی

بهتر است فرق مدل های دودکش دار و بدون دودکش جت هیتر های گازی را بدانید. زمانی می توانید از جت هیترهای بدون دودکش استفاده نمایید که محیط و یا سالن مورد نظرتان دارای سیستم تهویه ی هوا باشد، عدم سیستم تهویه ی هوا می تواند ضرر های زیادی به گیاهان و موجودات وارد نماید.

اما اگر محیط مورد نظرتان، دارای سیستم تهویه ی هوا می باشد، به راحتی می توانید از جت هیترهای گازی بدون دودکش استفاده نمایید، چون تمام گازات مشتعل شده توسط این سیستم به بیرون از محیط انتقال داده می شود و همه خطرات احتمالی با این روش دفع می شود.

به سبب اینکه این دستگاه از گازهای شهری استفاده می کنند، در مقایسه با دستگاه های گرمایشی از آلایندگی کمتری برخوردار می باشند.

جت هیتر گازی

قیمت جت هیترگازی + خرید و فروش

جت هیتر هایی که با سوخت فسیلی فعالیت می نمایند، طرفداران خاص خود را داشته و در بازارها از فروش خوبی برخوردار می باشند.

بخش مهم دیگر در این جت هیتر، شعله پخش کن می باشد، که از جنس فولاد ساخته شده است. وظیفه ی این بخش، اختلاط هوا و سوخت می باشد که در دو مرحله انجام می شود.

استفاده از جت هیتر ها موشکی گازی در صنعت، یک موضوع کاملا جا افتاده می باشد، به همین دلیل تمام بازارهای فروش جت هیترها، از کیفیت و کارایی عالی این محصول آگاهی کامل را دارا می باشند.

پس برای خرید عالی و برای به دست آوردن محصول مرغوب این کالا، می توانید این دستگاه را به صورت مستقیم از درب کارخانه و همزمان با تولید این دستگاه، آن را به بهترین قیمت به دست بیاورید.

جت هیتر گازی

پاسخ به دو سوال در مورد جت هیترگازی

۱-فن اکسیال در جت هیترهای گازی چه نقشی دارد؟

فن اکسیال یکی از مهمترین اجزا در جت هیتر های گازی می باشد. کارایی این فن، در پرتاب نمودن حرارت و گرما به داخل محیط و یا سالن ها بوده و به نحوی دیگر سبب انتقال سربع گرما می شود.

۲-استان های دور افتاده چگونه می توانند این جت هیترها را به دست بیاورند؟

خریداران عزیز می توانند در قدم اول، این محصول را ثبت سفارش نموده و سپس می توانند این محصول را به صورت باربری در هر نقطه ای که در ایران عزیز سکونت داشته باشند، دریافت نمایند

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

1

یک پاسخ به “فروش آنلاین جت هیتر گاز سوز + مراکز فروش | بردیا صنعت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *