مقایسه قیمت پد سلولزی کولر آبی؛ ابعاد مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

پد سلولزی کولر آبی ۶۵۰۰ ابعاد (۵۰*۷۲۰ *۹۵۰)پد سلولزی کولر آبی ۴۰۰۰ ابعاد (۷۵ *۶۶۰* ۹۰۰)پد سلولزی کولر آبی ۳۵۰۰ ابعاد (۷۵ *۵۱۰ *۶۰۰) پد سلولزی کولر آبی ۲۵۰۰ ابعد (۵۰ *۷۵۰ *۹۵۰)
پد سلولزی کولر

پد سلولزی یک جایگزین مناسب و مطمئن برای پوشال های قدیمی است، پد سلولزی کولر آبی با ابعاد مختلف برای انواع گوناگون کوارهای آبی ساخته و تولید می شوند، بردیا صنعت با عرضه انواع مختلف پد سلولزی، با قیمت مناسب به بازار داخلی و خارجی، به شما امکان تهیه این محصول را با کم ترین قیمت می‌دهد،قیمت هایی که در این شرکت عرضه می‌شود، با انواع مختلف این محصول در بازار ایران قابل مقایسه نیست.

پد سلولزی

پد سلولزی کولر آبی ۶۵۰۰ ابعاد (۵۰*۷۲۰ *۹۵۰)

پد سلولزی کولر آبی از جنس کاغذ کرافت است که به صورت موجدار در ضخامت های مختلف تولید می‌شود و جهت خنک نگه داشتن سالن های بزرگ کاربرد دارد.

در کشور ایران نیز پد سلولزی، با بهترین نوع کاغذ که از کشورهای دیگر وارد می‌شود، ساخته می‌شود که به لحاظ کمی و کیفی با تولیدات کشور های دیگر قابل رقابت است.

این مجموعه پد سلولزی کولر آبی ۶۵۰۰ ابعاد(۵۰ * ۷۲۰ * ۹۵۰) را با قیمت بسیار مناسب، به بازار ارائه می‌کند.

برای اطلاع از قیمت روز این کالا، با ما تماس بگیرید.

به دلیل نوسانات بازارو ارائه قیمت به روزتر، کارشناسان ما جهت مقایسه قیمت ها، جوابگوی سؤالات شما عزیزان هستند.

پد سلولزی

پد سلولزی کولر آبی ۴۰۰۰ ابعاد (۷۵ *۶۶۰* ۹۰۰)

پد سلولزی کولرآبی، در سیستم های سرمایشی سالن های بزرگ به کار می‌رود که جایگزین پوشال هم می‌باشد و در مناطق گرم و خشک، با ایجاد هوایی مرطوب و خنک، باعث مطبوع شدن هوای این سالن ها شده وبه تمیز نگه داشتن هوای این مراکز کمک می‌کند.

در این وب سایت تجاری، پد سلولزی کولر آبی ۴۰۰۰ ابعاد (۷۵ * ۶۶۰ * ۹۰۰) با نازل ترین قیمت به فروش می‌رود.

با تهیه پد سلولزی کولر آبی، از مرکز تولید این محصول، خرید به صرفه ای داشته باشید.

قیمت پد سلولزی کولر آبی ۴۰۰۰ ابعاد (۷۵ * ۶۶۰ * ۹۰۰) را از طریق همین سامانه و تماس با مشاور فروش این شرکت دریافت کنید.

پد سلولزی کولر

پد سلولزی کولر آبی ۳۵۰۰ ابعاد (۷۵ *۵۱۰ *۶۰۰)

پد سلولزی کاغذی، با بافت منحصر به فردی که دارد آب را به خوبی جذب می‌کند و قدرت خنک کنند‌گی بیشتری نسبت به پوشال دارد و نیاز به تعویض پد سلولوزی کم تراز پوشال می‌باشد.

قابلیت شستشویی این پد ها امکان استفاده مجدد این محصول را به مصرف کننده می‌دهد واین مسئله بسیار برای مصرف کنندگان به صرفه است.

پد سلولزی کولر آبی ۳۵۰۰ ابعاد (۷۵ * ۵۱۰ * ۶۰۰) مخصوص این کولر طراحی شده و کارایی کولر آبی را تضمین می‌کند و با ابعاد مناسبی که دارد خنکای بیشتری به محیط می‌بخشد و می‌تواند جوابگوی نیاز مصرف کننده باشد.

در صورت نیاز به این محصول پر کاربرد، می‌توانید با ما ارتباط برقرار کنید و  پد سلولزی کولر آبی ۳۵۰۰ ابعاد (۷۵ * ۵۱۰ * ۶۰۰) را با قیمت مناسب از این سایت خریداری کنید.

پد سلولزی کولر

 پد سلولزی کولر آبی ۲۵۰۰ ابعد (۵۰ *۷۵۰ *۹۵۰)

شستشوی آسان و نگهداری راحت پد های سلولزیکولر آبی، باعث شده تا مصرف کنندگان زیادی به خرید و استفاده این محصول روی آورند.

در فصل گرم سال در مناطق گرم و خشک، استفاده از کولر های آبی رایج است و چون مصرف برق در این مناطق بیشتر است، خرید پد سلولزی گزینه مناسبی برای جایگزینی پوشال کولر آبی می‌باشد، زیرا با کیفیت خوبی که پد سلولزی دارد، راندمان کاری بیشتر و سرعت خنک کنندگی بالایی داشته ودر مصرف برق صرفه جویی می‌کند.

با خرید پد سلولزی کولر آبی ۲۵۰۰ ابعد (۵۰ * ۷۵۰ * ۹۵۰) محیطی خنک و مطبوع را برای خود ایجاد کرده و در مصرف برق صرفه جویی کنید.

بردیا صنعت این محصول بی نظیر را با بسته بندی ست سه عددی با قیمت درب کارخانه عرضه می‌کند.

آرزوی ما خوشحالی و رضایت مشتریان است ودر این امر سعی مان بر این است تا با کیفیت ترین محصولات را با قیمت بسیار مناسب برای خریداران عزیز فراهم کنیم.

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *