قیمت عمده آبخوری مرغداری | برند های برتر تولید کننده انبوه آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

برترین برند های تولید کننده آبخوری مرغداری در کشورفروش عمده آبخوری مرغداری در ایرانراهنمای خرید آبخوری مرغداری با کیفیت بالاعرضه بدون واسطه آبخوری مرغداری در کشورکشور های وارد کننده آبخوری مرغداریلیست قیمت آبخوری مرغداری گوشتی؛ سیستم کامل با مشخصات فنیفروش عمده آبخوری نیپل مرغداری، لوله گردتولید کنندگان بزرگ آبخوری اتوماتیک مرغداری
ابخوری مرغداری

قیمت عمده آبخوری مرغداری را می شود از شرکت هایی که آن را تولید و یا وارد می نمایند، به دست آورد. برندهای برتر تولید کننده انبوه آن در کشورمان، محصولات خود را در کیفیت های متنوعی می سازند و به همین دلیل است که نرخ های شان در بازار متفاوت می باشد. شما همچنین با مراجعه به نمایندگی های این شرکت های تولیدی، می توانید تازه ترین قیمت های کلی آبخوری مرغ داری ها را به دست آورید.

برترین برند های تولید کننده آبخوری مرغداری در کشور

در ایران، شرکت های صنعتی گوناگونی هستند که انواع آب خوری مرغداری را تولید می کنند. آنان در انواع گوناگونی و در ابعاد مختلفی، این محصول را وارد بازار خرید و فروش می نمایند. در این زمینه می شود. این شرکت ها همچنین در کنار این کالا در کار ساخت تجهیزات مرغداری نیز می باشند.

آن ها محصولات شان را به صورت عمده و جزئی توسط شعبی که در گوشه و کنار کشورمان دارند، عرضه می دارند. آبخوری مرغ داری ها را همچنین می شود از سایت های اینترنتی هم به دست آورد. این کالا در این مدل ها عرضه می شوند:

  • دست ساز
  • اتوماتیک
  • نیمه اتوماتیک

ابخوری مرغداری

فروش عمده آبخوری مرغداری در ایران

فروش عمده آبخوری مرغداری در ایران از جانب مراجع گوناگونی صورت می گیرد. در این بخش می توان به تولیدی ها اشاره کرد. آنان محصولات شان را پس از این که ساختند، به صورت کلی در اختیار مشتریان خاص خود قرار می دهند. بیشتر این فروشندگان در بازار و همچنین مرغ داری های بزرگ می باشند که خریدار کلی این کالا می باشند.

در همین حال، سایت های اینترنتی شرکت های تولیدی و همین طور وارداتی هم عرضه کننده و فروشنده عمده آبخوری مرغداری ها می باشند.

از جانب دیگر، نمایندگی های این شرکت ها هم در این عرصه فعالیت می کنند. از آنان می شود تازه ترین قیمت ابخوری نیپل و قیمت آبخوری جامبو را به دست آورد.

راهنمای خرید آبخوری مرغداری با کیفیت بالا

برای خرید آبخوری مرغ داری با کیفیت بالا، در وهله نخست باید بهترین برندهای موجود در بازار را پیدا کرد. سپس به فروشندگانی مراجعه نمود که عرضه کننده کالایی مرغوب می باشند. این گونه خواهید توانست که بهترین و با کیفیت ترین نوع محصول را به دست آورید و از آن به نحو احسن استفاده کنید.

در همین حال باید گفت که بایستی این مسئله را هم در نظر داشته باشید که به چه شمار مرغ داری دو همین طور وسعت مرغداری تان چه اندازه است. این ها همه نکاتی هستند که شما را در خرید آبخوری یاری می رسانند.

عرضه بدون واسطه آبخوری مرغداری در کشور

عرضه بدون واسطه آبخوری مرغداری در کشور را کارخانه های تولیدی انجام می دهند. این کارخانه ها آبخوری اتوماتیک جوجه و مرغ را در کیفیت های متفاوتی عرضه می دارند. شما هم اگر می خواهید بهترین کالا را به دست آورید، پس بهتر است که به عرضه کنندگان اصلی مراجعه کنید.

کارخانه های تولید کننده که قیمت ابخوری مرغداری را تعیین می نمایند، با نرخ های مناسبی آن را بدون این که پای واسطه ای در میان باشد می فروشند. همچنین برخی از فروشندگان در بازار هم فروش لوازم مرغداری دست دوم به ویژه آبخوری را عرضه می دارند.

ابخوری مرغداری

کشور های وارد کننده آبخوری مرغداری

کشورهای وارد کننده آبخوری مرغداری، گوناگون می باشند. در این عرصه باید متذکر شد که هر چند کشورمان یکی از تولید کنندگان می باشد؛ ولی باز هم برخی از شرکت ها این محصول را از خارج وارد می نمایند. آنان تازه ترین قیمت آبخوری اتوماتیک و نیمه اتوماتیک را هم ارائه می دهند.

در هر صورت، صنعت پرورش طیور، یک صنعت همه شمول می باشد و در بیشتر کشورهای دنیا عمومیت دارد. پس مرغداری هایی که می خواهند به سیستم روز دنیا طیور خود را پرورش دهند، باید از تجهیزات نو استفاده کنند و این امر میسر نمی شود مگر این که اقدام به واردات و یا ساخت وسایل نمایند.

لیست قیمت آبخوری مرغداری گوشتی؛ سیستم کامل با مشخصات فنی

این که چه نوع آبخوری دستی و یا اتوماتیک، برای مرغداری استفاده شود کاملا مشخص است، چرا که بزرگ و کوچک بودن پرندگان، در این موضوع دخیل است.

مرغدارها باید مرغ های خود را دسته بندی و در سالن های جدا گانه نگه داری کنند.

دسته بندی مرغ ها بدین شرح ؛ مرغ تخم گذار، مرغ گوشتی، جوجه می باشد.

برای هرکدام از این دسته ها سالن مجزا با سیستم مشخصی در نظر گرفته می شود، سیستم آبخوری در هرکدام با توجه به قد و جثه مرغ یا جوجه نصب و راه اندازی می شود.

به مشخصات فنی سیستم کامل ابخوری مرغداری (گوشتی) اشاره می کنیم.

اگر از نوع دستی بخواهید باید آبخوری با گنجایش بیشتر را انتخاب کنیم مثلا ابخوری ۶ تا ۸ لیتری مناسب مرغ بالغ گوشتی می باشد.

برای مرغداری گوشتی از سیستم ابخوری اتوماتیک هم استفاده می کنند که شامل سه بخش لوله، کاپ و سوزن نیپل می باشد، لوله های نیپل هم به دو صورت گرد و مربعی هستند و مهندسی شده نصب و راه اندازی می شوند.

آب به صورت اتوماتیک در لوله ها در جریان است و طیور از طریق سوزن نیپل آب را می آشامند، در این آبخوری از نیروی انسانی کمتری استفاده می شود.

ابخوری مرغداری

آب در مخزن اصلی یا از طریق لوله کشی به دستگاه لوله های نیپل دار جاری شده و مرغ با نوک زدن به سوزن آب می خورند.

اپراتور مشخص می کند چه اندازه از سوزن نیپل آب ریخته شود، در این روش می توان انواع مکمل ها ودارو ها را به صورت محلول از طریق لوله های نیپل به پرندگان تزریق کرد، آن ها زمان آشامیدن آب، دارو را هم می خورند.

آبخوری های زنگوله ای از دو بخش مخروطی و یک بخش بشقابی تشکیل شده که به شیلنگ وصل است.

این روش هم در خواست کنندگان خاص خود را دارد و مورد مصرف در انواع مرغداری ها است.

مرغداری ها از هرنوع دستی یا مکانیزه بخواهند، فروشندگان می توانند یک سیستم کامل آبخوری کاملا بهداشتی را برای آنها فراهم و نصب کنند.

برای اطلاع کامل از لیست قیمت آبخوری مرغداری گوشتی و آشنایی بیشتر با مشخصات فنی آن با مشاوران فروش و کارشناسان فنی ما تماس بگیرید.

فروش عمده آبخوری نیپل مرغداری، لوله گرد

در این وب سایت، مشخصات انواع آبخوری نیپل مرغداری با لوله های گرد توضیح داده شد و اینکه شامل چه قسمت هایی باشد، هم مطالبی را ارائه داده ایم.

آبخوری های نیپل مرغداری، از طریق لوله هایی که آب در آن جاری است در فاصله های معینی نصب می شوند که این لوله ها یا مربعی هستند یا گرد که نوع گرد آن مناسب تر است، زیرا شن یا محتویات آب و دارو ها کمتر در آن رسوب کرده  و ته نشین نمی شود.

در سیستم آبخوری نیپل میزان هدررفت آب به صفر می رسد،حتی برای چکه های آب که ممکن است از لبه نیپل ریخته شود بشقابهایی در نظر گرفته شده تا آب به کف سالن مرغداری نریزد و باعث کاهش هدر رفت دارویی که گاهی در سیستم آبخوری ریخته می شود، شد که  از خیس ومرطوب شدن محیط  سالن هم جلوگیری می شود.

فروش عمده آبخوری نیپل مرغداری با لوله های گرد در فروشگاه های اینترنتی هم صورت می پذیرد، عزیزان می توانند برای تهیه این محصول به قیمت عمده فروشی با سامانه ما درارتباط باشند.

ابخوری مرغداری

تولید کنندگان بزرگ آبخوری اتوماتیک مرغداری

آبخوری های اتوماتیک مرغداری یک سیستم پیشرفته در سطح کشور هستند، در بین مصرف کنندگان هم پر طرفدار هستند، چون در این سیستم از نیروی انسانی کمتری استفاده می شود و یک سیستم کاملا بهداشتی است.

تولید کنندگان هم تلاششان براین است تا از علم روز دنیا استفاده کنند و در جهت رفاه حال مشتریانشان تولیدات به روزی را داشته باشند.

اگر به فکر تهیه آبخوری اتوماتیک مرغداری از تولید کنندگان بزرگ، برتر و معتبر هستید، حتما از مطالب صفحات دیگر این وب سایت دیدن بفرمایید و با کار شناسان فنی این تولید کننده ها در ارتباط باشید.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی
شماره موبایل: 09120774681
زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

1

یک پاسخ به “قیمت عمده آبخوری مرغداری | برند های برتر تولید کننده انبوه آن در کشور”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *