خرید آبخوری نیپل عمده | کارخانجات تولید کننده آن در طرح های متنوع در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

کارخانجات تولید کننده آبخوری نیپل در کشورمشخصات آبخوری نیپلانواع طرح های آبخوری نیپل کدام اند؟خرید و فروش آبخوری نیپل در کشورفروش عمده آبخوری نیپل در ایرانبازرگانی فروش آبخوری نیپل
دانخوری

خرید آبخوری نیپل عمده از طریق مراکزی که ارتباط تنگاتنگ با کارخانجات تولیدکننده آن در طرح های متنوع در کشور دارند ممکن می باشد؛ و افراد می توانند اینگونه خریدی به صرفه را تجربه نمایند.

کارخانجات تولید کننده آبخوری نیپل در کشور

برخی از کارخانجات تولید آبخوری نیل در کشور گاها امکانی را فراهم می آورند که مشتریان قادر به خرید محصولات خود به طور مستقیم باشند؛ از این رو واسطه های موجود در چرخه های فروش نیز از میان خواهد رفت.

افراد می توانند از این طریق محصولات مورد نیاز خود را در حجم های دلخواه خریداری نمایند. از آنجا که واسطه ها میان تولید کنندگان و خریداران حذف شده اند، می توان شاهد کاهش چشمگیر قیمت این محصولات نیز بود.

گفتنی است که امکان تهیه آبخوری نیپل این کارخانه ها تنها به صورت عمده وجود دارد؛ و در غیر این صورت صرفه اقتصادی نخواهد داشت. طبعا این موضوع می تواند در روند افزایش هر چه بیشتر قدرت خرید مشتریان تاثیر گذار باشد. قیمت موارد زیر در کارخانه آبخوری نیپل بسیار مناسب تر از دیگر مراکز خواهد بود:

 •  قیمت آبخوری جامبو
 • قیمت انواع آبخوری نیپل
 • قیمت آبخوری نیپل ارزان

 

مشخصات آبخوری نیپل

در فضای مرغداری ها، سیستم آبخوری مهم ترین رکن در پرورش آنها نیز میباشد.

پس در مرحله ی اول برای آنکه پرورش طیور به خوبی پیش برود، تامین آب بهداشتی از اهمیت بالایی برخوردار است.

نکته ای که قابل ذکر است، این است که اگر مقدار آب آشامیدنی به اندازه کافی نباشد، مصرف دان هم در مرغ ها تحت تاثیر قرار میگیرد.

آبخوری های نیپل به گونه ای طراحی شده است که از جوجه یک روزه تا مرغ مادر قابل استفاده است و به راحتی پرنده میتواند از آن استفاده کند.

سیستم های نپیل متشکل شده از:

 • مخزن( منبع آبی که در ابتدا و انتهای هر خط قرار میگیرد)
 • سوزن نیپل
 • لوله ی انتقال آب
 • کاسه دو پایه و تک پایه
 • فشارشکن
 • وینچ

سوزن هایی که درون آخوری های نیپل قرار میگیرند به دو دسته تقسیم میشوند.

 • سوزن نیپل ۱۸۰ درجه
 • سوزن نیپل ۳۶۰ درجه

سوزن ها مهم ترین بخش در قسمت آبخوری ها هستند، پس باید بهترین نوع جنس و کیفیت در برای آن لحاظ شود.

 1. سوزن نیپل ۱۸۰ درجه: این نیپل ها اختصاصی برای مرغ های تخمگذار استفاده میشود که فقط حالت بالا پایین رفتن نوک سوزن را نیز دارد.
 2. سوزن نیپل ۳۶۰ درجه:این نوع نیپل ها در سالن های مرغگوشتی و مادر مورد استفاده قرار میگیرد و حتی برای جوجه های یک روزه هم بهترین گزینه است.

انواع طرح های آبخوری نیپل کدام اند؟

انواع طرح های آبخوری نیپل کدام اند؟ این سوالی است که بسیاری از افراد، هنگام احساس نیاز در ذهن خود می پرورانند؛ زیرا خواهان تهیه محصولاتی هستند که تناسب زیادی با کاربرد و کارایی شان داشته باشند.

به نظر می رسد نمایندگی ها می توانند در این زمینه کمک شایانی به افراد داشته باشند؛ زیرا آنها فروشندگان حرفه ای و با تجربه ای دارند که می توانند اطلاعات و تجربیات لازم را در اختیار مشتریان قرار دهند.

با مراجعه به این مراکز می توان سوالات و ابهامات موجود در ذهن را برطرف نمود؛ تا در نهایت به سمت انتخاب بهترین محصول سوق پیدا کرد. اینگونه رضایت مشتریان نیز بیش از پیش افزایش خواهد یافت.

 

خرید و فروش آبخوری نیپل در کشور

بسیاری از مراکز را می توان در حوزه خرید و فروش آبخوری نیپل در کشور مشاهده نمود؛ و افراد جهت تهیه این محصولات می توانند به آنها مراجعه نمایند؛ و متناسب با نیاز و بودجه مد نظر به خرید بپردازند.

معمولا این مراکز به دو صورت خرده و عمده به ارائه انواع آبخوری ها می پردازند؛ از این رو افراد نگرانی از بابت تهیه و تامین آنها نخواهند داشت؛ چرا که از جانب عاملان فروش محدودیتی برای مشتریان اعمال نشده است.

افراد می توانند با تعیین حجم خرید به نوعی در تعیین قیمت ها دست داشته باشند؛ زیرا این دو رابطه مستقیمی با یکدیگر دارا می باشند؛ از این رو با افزایش حجم خرید می توانند قیمت های نهایی و تمام شده را به طرز چشمگیری کاهش دهند. مراکز پخش آبخوری نیپل نیز چنین امکانی را برای مشتریان فراهم می آورند.

 

فروش عمده آبخوری نیپل در ایران

فروش عمده آبخوری نیپل در ایران سبب شده افراد بتوانند حجم بالایی از این محصولات را خریداری نمایند؛ زیرا آنها در ارتباط مستقیم با تولید کنندگان قرار دارند؛ از این رو به طور مداوم از جانب آنها نیز تغذیه خواهند شد.

وجود چنین مراکزی سبب شده تامین بازارهای داخلی به طور کامل صورت گیرد؛ زیرا خریداران از سراسر کشور به این مکان ها مراجعه می نمایند؛ تا بتوانند از این طریق خریدی مقرون به صرفه را تجربه کنند.

در واقع عمده فروشی ها از قیمت های مناسب تر و ارزان تری برخوردار هستند؛ از این رو افراد می توانند انواع آبخثری ها را با قیمتی کمتر از بازارهای آزاد تهیه نمایند؛ و بدین طریق قدرت خرید خود را افزایش دهند.

 

بازرگانی فروش آبخوری نیپل

شرکت های بازرگانی فروش نیپل در کشور توانسته اند بخشی از سهم فروش تولید کنندگان را برعهده گیرند؛ زیرا آنها معمولا انواع با کیفیت این محصولات را روانه بازارهای بین المللی می نمایند.

این موضوع توانسته در روند افزایش سود تولید کنندگان موثر واقع شود؛ و همچنین رونق اقتصادی کشور را به همراه آورد؛ چرا که دیگر کشورها باید در ازای تهیه این محصولات، مبالغ بیشتری را پرداخت نمایند.

 

گاها این شرکت ها در حوزه تنوع محصولات موجود در بازارهای داخلی نیز نقش ایفا می نمایند؛ که بدین منظور واردات نمونه های خارجی را به انجام می رسانند. این موضوع سبب می شود افراد دست بازتری جهت انتخاب و خرید داشته باشند.

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *