خرید پد سلولزی مرغداری با امکان انتخاب قاب در ابعاد مختلف

آنچه در این مقاله می خوانید...

پد سلولزی مرغداریخرید پد سلولزی مرغداری
پد سلولزی گلخانه

به طور کلی، می توان گفت که پرورش طیور در استانهای مختلف کشور از اهمیت زیادی برخوردار است.

لذا خرید و استفاده از پد سلولزی مرغداری با امکان انتخاب قاب در ابعاد مختلف یکی از اولویت های کاری است که پرورش دهندگان طیور سعی در اجرای آن بدون کمترین مقدار و با هزینه مناسب دارند.

پد سلولزی مرغداری

پد سلولزی یکی از طرح‌هایی است که برای خنک کردن محدوده‌های مختلف سالن مرغداری استفاده می‌شود.

زیرا در سال‌های گذشته به جای پد برای خنک کنندگی، سالن داران از انواع پوشش‌ها استفاده می‌کردند که با کیفیت پایین، موجب آسیب‌های اولیه و هزینه‌های زیادی برای مردم میشده است.

اما پد سلولزی با توجه به مواد خام منحصر به فرد خود طراحی و تولید شده است، و با توجه به عملکرد مورد انتظار، می‌تواند بهترین نتایج را به مصرف‌کنندگان ارائه دهد.

استفاده از کاغذ کرافت به عنوان مواد اولیه این محصول منجر به کیفیت عالی محصول شده و همواره می تواند رطوبت عالی را برای محصول جذب کند که بر اساس انتظارات مردم نقش مهمی در خنک کردن فضای مورد استفاده دارد.

پیوند کاغذ دارای یک طراحی و مدل خاص است که برای تبخیر رطوبت با مقدار کمی استفاده می شود.

بنابراین، تلاش می‌شود تا فرد به دمای تعیین شده برای مرغداری برسد و اندازه مناسب ان را برای پد سلولزی اماده سازد.

این پد به طور کلی با یک قاب قوی و قابل اعتماد ارائه می شود که می تواند به محل مصرف از طریق دیوار یا کف محصول ثابت شود و همچنین یک استراحت معقول با ظاهر معتبر ارائه می دهد، قاب مورد استفاده برای این محصول ترجیحا در نوع فلزی مانند فولاد یا گالوانیزه است،.

بنابراین در انتخاب قاب این محصول، باید بسیار دقیق به مواد خود، از انجا که قاب مربوطه، مانند سلولز پد، در تماس مستقیم با اب است و می تواند خوردگی و زنگ زدگی پس از یک زمان کوتاه را به همراه آورد.

انتخاب قاب فلزی با روکش رنگ یا همچنین قاب فولادی ضد آب منطقی است که برای مردم همیشه می تواند تضمین دوام با کیفیت بالا این محصول باشد.

قاب در اطراف پد سلولزی اعمال می شود، که یک محافظ بزرگ برای جلوگیری از پاره شدن پد است.

به طور کلی، بسیاری از مردم می خواهند پد سلولزی دو لایه باشد اما این یک مناسب است و خریدار نوع استفاده خود را می داند و می خواهد نوع هزینه را بداند و مایل به بحث در مورد ان در لایه های متعدد است،

اما بهتر است از نوع تک لایه برای خنک کردن سریع تر مکان باز استفاده کنید و دمای فضای مربوطه را با استفاده از رطوبت اولیه کاهش دهید.

 

پد سلولزی با اب تصفیه نشده مرطوب شده است و می تواند هوای خنک را با استفاده از فن های الکتریکی بزرگ و کوچک پشت ان به محل مورد نظر، با اتصال باد فن به پد مرطوب ترجیحا بادی که از پشت پد سلولز به محل منتقل می شود، دمای کمتری دارد، که می تواند نقش مهمی در صرفه جویی در هزینه از استفاده از خنک کننده های مختلف الکتریکی یا گاز ایفا کند.

خرید پد سلولزی مرغداری

این محصول به مراکز پرورش مرغ و مرغ بزرگ و کوچک، در فصل گرم سال و ترجیحا حداقل یک بار در سال، خرید یک پد سلولزی مرغ، استفاده از فن برای این محصول می تواند در روزهایی که باد گرم در هوا جریان دارد، که از برق کمتری استفاده می کند، انجام شود.

مراکز طیور به طور کلی باز هستند، و اکثر روستاهای واقع در مناطق اب و هوایی کشور از مکان های در فضای باز برای رشد طیور استفاده می کنند که دارای یک بام قلع یا گالوانیزه برای جلوگیری از خیس شدن مرغ در روزهای بارانی کافی است.

بنابراین در تمام اطراف این مکان پد های سلولز احاطه شده است و با یا بدون پنکه، دمای سرد و خنک برای طیور فراهم شده است که در رشد آن نقش دارد.

 

این محصول باید از مراکز معتبر خریداری و استفاده شود به طوری که محدوده پد و ضخامت در مراکز خرید معمول است،بنابراین در حضور این عامل، میزان و کیفیت فروش مراکز نشان داده می شود.

به طور کلی، طول و عرض این محصول را می توان تغییر داد و با توجه به سفارش خریداران ان را می توان توسط فروشنده ارائه کرد.

تنها ارتفاع این محصول به طور برابر در مارک های تولید مختلف به کار می رود، که در رول های با عرض نامحدود در مراکز فروش ارائه می شود.

بنابراین افرادی که می خواهند چند متر از این محصول را تامین کنند ،می توانند درخواست خود را با توجه به اندازه مورد نیاز و محصول مورد نیاز ارائه دهند.

اما خریداران اصلی این محصول باید به طور طبیعی رول را در ارتفاع و عرض خاصی دریافت و تعدادی از ان را دریافت کنند. بخش اصلی خرید و فروش این محصول متریک نیست و با توجه به شماره های Rowley شناسایی می شود، اما قیمت جملات بزرگ می تواند متفاوت از حجم محصول باشد که فروشندگان محصول کاملا از ان اگاه هستند.

 

خرید انلاین و فروش این محصول در سال های اخیر قادر بوده است ارائه دهندگان روستایی و از راه دور را تشویق به ارائه محصول با دسترسی بسیار اسان، بنابراین طرح ها و عکس ها در مجموعه ما وجود داشته است، که نشان می دهد نوع ظاهر این محصول بهتر است.

برقراری ارتباط در تلفن به اطلاع کیفیت و چند ایتم از این محصول و بهترین نتایج دریافت شده توسط خریدار در این تماس سفارشات مختلفی نیز به این صورت بیان می شود که خریدار می تواند با محاسبه قیمت و هزینه پرداخت، یک تصمیم سریع بگیرد.

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *