خرید ارزان قیمت مدل آبخوری اتوماتیک جامیکو

آنچه در این مقاله می خوانید...

جدیدترین مدل آبخوری جامیکو با بستفروش و پخش آبخوری جامیکو دستی+ مشخصاتصادرات آبخوری جامیکو با تجهیزات کامل+ قیمت عالیپاسخ به دو سوال در مورد آبخوری اتوماتیک جامیکو
آبخوری اتوماتیک جامیکو

خرید ارزان قیمت مدل آبخوری اتوماتیک جامیکو، به دلیل کیفیت بالا و عملکرد بهینه، انتخابی عالی است، این آبخوری با طراحی منحصر به فرد، صرفه‌جویی در زمان و هزینه را به همراه دارد.

آبخوری اتوماتیک جامیکو

جدیدترین مدل آبخوری جامیکو با بست

آبخوری‌ های جامیکو به عنوان یکی از تجهیزات مورد استفاده در مرغداری‌ها برای ارائه آب 💧 به مرغ‌ها 🐓 شناخته می‌شوند.

جدیدترین مدل آبخوری‌ جامیکو شامل مخزن آب، سیستم تأمین آب با بست و شیلنگ  و قلاب، و بسته‌بندی مناسب برای حمل و نقل و نصب آسان در مرغداری است.

مشخصات فنی آبخوری جامیکو  شامل موارد زیر است:

 1. ظرفیت: ظرفیت مخزن آب معمولاً بین ۵ تا ۲۰ لیتر است، که به میزان مصرف آب 💧مرغ‌ها 🐓و همچنین فرکانس پر کردن آب مرتبط است.
 2. نوع اتصال به منبع آب: این آبخوری‌ها ممکن است به شبکه آب متصل شوند یا از مخازن آبی که به صورت دستی پر می‌شوند، استفاده کنند.
 3. سیستم تأمین آب: آبخوری‌های جامیکو معمولاً دارای سیستم‌های خودکار یا نیمه‌خودکار هستند که آب 💧را به صورت منظم به مرغ‌ها 🐓 تأمین می‌کنند.
 4. مقاومت در برابر خوردگی: این آبخوری‌ها باید از موادی مقاوم در برابر خوردگی ساخته شوند تا در محیط مرطوب مرغداری دوام بیشتری داشته باشند.
 5. طراحی: که نوع طراحی نحوه رساندن و آزادسازی تنظیم آب 💧از منبع به ظرف آب را تعیین می کند.

این مشخصات فنی ممکن است بسته به مدل و نوع آبخوری جامیکو متفاوت باشند.

آبخوری اتوماتیک جامیکو

فروش و پخش آبخوری جامیکو دستی+ مشخصات

آبخوری‌ جامیکو دستی به عنوان یکی از تجهیزات مورد استفاده در مرغداری‌ها برای ارائه آب 💧به مرغ‌ها به فروش می رسد.

پخش این نوع آبخوری‌ها اغلب برای تجهیز مرغداری‌های کوچک‌تر یا به عنوان آبخوری‌های اضافی در مرغداری‌های 🐓  بزرگتر انجام می گیرد. مشخصات فنی آبخوری جامیکو دستی شامل موارد زیر می شود:

 1. ظرفیت بین ۱ تا ۵ لیتر
 2. نوع مخزن که معمولاً به صورت دستی پر می‌شود.
 3. ساختار از جنس‌های مختلف مانند پلاستیک مقاوم یا فلز
 4. سیستم تأمین آب ساده‌ شامل یک سوپاپ یا شیر آب دستی
 5. قابلیت استفاده بسیار آسان
 6. نگهداری قابلیت شستشوی آسان
 7. کیفیت ساخت و مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی

آبخوری اتوماتیک جامیکو

صادرات آبخوری جامیکو با تجهیزات کامل+ قیمت عالی

صادرات آبخوری‌ جامیکو همراه با تجهیزات کامل به کشورهای مختلف، به عنوان یکی از محصولات مرتبط با صنعت پرورش مرغ 🐓 ، می‌تواند به دلایل زیر انجام شود:

 1. تأمین نیازهای کشورهای مختلف که پرورش مرغ دارند.
 2. آبخوری‌های جامیکو با تنوع مدل‌ها و انواع مختلفی که ارائه می‌دهند، می‌توانند به نیازهای متنوع مرغداری‌ها پاسخ می دهند.

تنوع محصولات در حوزه آبخوری سبب شده است تا برندهای مختلف در تولید محصولات متنوع با یکدیگر به رقابت بپردازند و هر یک محصولات خود را با آپشن های متفاوت اما با قیمت های عالی و رقابتی به بازار عرضه کنند.

شرایط استفاده از هر نوع آبخوری با توجه به حجم پرندگان و میزان نیاز آنها به آب 💧و همچنین شرایط تامین آب در محیط های مختلف متفاوت است؛ اما طراحان تجهیزات مرغداری 🐓 همه این موارد را در نظر گرفته اند و شما می توانید آبخوری مورد نیازتان را در میان طراحی های گوناگون به راحتی پیدا کنید.

چنانچه در این زمینه سوالی دارید می توانید شرایط مرغداری خود را با کارشناسان مجموعه بردیا صنعت مطرح نمائید تا آنها شما را به سوی بهترین انتخاب متناسب با نیازتان راهنمائی نمایند.

آبخوری اتوماتیک جامیکو

پاسخ به دو سوال در مورد آبخوری اتوماتیک جامیکو

 1. آبخوری اتوماتیک جامیکو با نوع دستی چه تفاوتی دارد؟

آبخوری اتومات بصورت اتوماتیک با اتصال به لوله کشی آب 💧می تواند آب مرغداری 🐓 را تامین نماید اما آبخوری دستی بدلیل نبود امکانات شبکه ای آب، از طریق مخازن بزرگ آب در محل و به طور دستی پر می شود.

 1. جنس مخزن آبخوری جامیکو از چیست؟

پلاستیک فشرده PPG

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *