صادرات آبخوری مرغداری ۶ لیتری+قیمت خرید

آنچه در این مقاله می خوانید...

آبخوری دستی قفلی ۱۰ لیتری +ارزانترین قیمتآبخوری دستی کله قندی چهار لیتری قفلیبازار خرید و فروش آبخوری دستی مرغ + گارانتی اصالتدو سوال در مورد صادرات آبخوری دستی مرغ
آبخوری دستی

صادرات آبخوری مرغداری در سایز ۶ لیتری و با قیمت خرید مناسب به صورت مستقیم  از درب کارخانه و بدون واسطه انجام میشود؛ آبخوری مرغداری ۶ لیتری  که  از لوازم اصلی و مهم برای پرورش پرندگان در سالن های مرغداری به حساب می آید، از این رو صادرات آبخوری مرغداری  به کشورهای همسایه از رونق بسیاری برخوردار شده است.

آبخوری دستی

آبخوری دستی قفلی ۱۰ لیتری +ارزانترین قیمت

 • آبخوری دستی قفلی ۱۰ لیتری مرغداری؛ جزو تجهیزاتی است که  توسط نیروی انسانی، پر از آب میشود و برای پرورش جوجه ها در مرغداری‌ها استفاده می‌شود.
 • این آبخوری‌ها معمولاً با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شوند، اما آبخوری دستی ۱۰ لیتری به این معناست که مخزن آب آن دارای ظرفیت ۱۰ لیتر است و می‌تواند برای مدت زمانی مشخص، برای استفاده ی مرغ ها کافی باشد.
 • آبخوری‌ دستی به شکل‌ها و اندازه‌های مختلفی طراحی می‌شوند و می‌توانند برای تأمین آب به مرغ‌ها در قفس‌ها یا مناطق مختلف مرغداری استفاده شوند.
 • مرغ‌ها می‌توانند با فشار دهانی به آبخوری دستی دسترسی داشته باشند و از آب نوشیدن کنند.
 • استفاده از آبخوری دستی برای تأمین آب به مرغ‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است تا مرغ‌ها همواره دسترسی به آب تمیز و شیرین داشته باشند که این مسئله برای سلامتی و رشد مناسب آنها بسیار حائز اهمیت است.

آبخوری دستی

آبخوری دستی کله قندی چهار لیتری قفلی

 • آبخوری دستی کله قندی، نوع دیگر آبخوری دستی است که به دلیل نوع شکل آن، به این نام شناخته می شود.
 • این نوع آبخوری به دلیل ویژگی های مثبتی که دارد، جزو پر مصرف ترین نوع آبخوری دستی است که در سالن های پرورش مرغ گوشتی و یا درون قفس مورد استفاده قرار میگیرد.
 • این نوع آبخوری دستی کله قندی، معمولا از دو قسمت سطل آب و کفی آن تشکیل شده اند که وظیفه ی نگهداری آب را دارند.
 • آبخوری دستی کله قندی در حجم های مختلفی تولید و عرضه می شوند که اغلب آبخوری دستی کله قندی چهار لیتری، بیشتر در مرغداری های کوچک یا خانگی کاربرد دارد.

آبخوری دستی

بازار خرید و فروش آبخوری دستی مرغ + گارانتی اصالت

اگر به دنبال تهیه ی آبخوری دستی مرغ در بازار خرید و فروش آن هستید، گارانتی اصالت آن را در نظر بگبربد تا کالایی با کیفیت و خوش قیمت نصیبتان شود.

نکته ی قابل توجه این است که فروش آبخوری دستی مرغ، به چند روش قابل عرضه است، تا هر یک از افراد با روشی که راحت تر هستند و برایشان مقدور است، تجهیزات خود را دریافت کنند.

روش های زیر اشاره به تهیه ی این آبخوری های دستی دارد؛

 1. **فروشگاه‌های تخصصی مرغداری و تجهیزات دامداری**: در این فروشگاه‌ها، آبخوری‌های دستی مخصوص مرغداری‌ها عرضه می‌شوند. مشتریان می‌توانند به این فروشگاه‌ها مراجعه کنند و ابخوری‌های دستی با ظرفیت و ویژگی‌های مختلف را از آنجا تهیه کنند.
 2. **فروش آنلاین**: بسیاری از فروشندگان تجهیزات دامداری و مرغداری امکان خرید آنلاین ابخوری‌های دستی را ارائه می‌دهند. افراد می‌توانند از طریق وب‌سایت‌ها یا بسترهای فروش آنلاین مانند فروشگاه‌های اینترنتی اقدام به سفارش و خرید این تجهیزات کنند.
 3. **نمایشگاه‌ها و نمایندگی‌های تجهیزات دامداری**: در نمایشگاه‌های مخصوص تجهیزات دامداری و نیز در نمایندگی‌های مختلف، ابخوری‌های دستی مرغ و سایر تجهیزات مربوط به مرغداری‌ها به فروش می‌رسند.

    ۴.**فروش از طریق تولیدکنندگان مستقیم**: برخی تولیدکنندگان مستقیماً آبخوری‌های دستی را به مشتریان         عرضه می‌کنند، از طریق وب‌سایت‌های خود یا شبکه‌های اجتماعی.

در هر صورت، مشتریان می‌توانند با توجه به نیازهای خود آبخوری‌های دستی مرغ را با اندازه، قابلیت‌ها و قیمت‌های مختلف را انتخاب کنند.

آبخوری دستی

دو سوال در مورد صادرات آبخوری دستی مرغ

۱٫آبخوری دستی به چه کشورهایی صادرات می شود؟

آبخوری های دستی، معمولا بیشترین صادرات به کشورهای همسایه را دارند.

۲. حمل و نقل آبخوری دستی برای صادرات به چه صورت است؟

حمل و نقل بار تا مرز مشخص شده برای مشتری صورت میگیرد.

 

 

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *