هیتر جت | فروشندگان برتر آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

برترین فروشندگان هیتر جت در کشورتفاوت های انواع هیتر جتهیتر جت چیست؟موارد استفاده هیتر جتتامین عمده هیتر جت مرغداری+ راهنمای خریداستعلام روز هیتر جت گلخانه ای + قیمت عالیقیمت و خرید هیتر جت گازوئیلی مرغداری با مشخصات کاملبازرگانی فروش هیتر جتنمایندگی فروش هیتر جت صنعتی مرغداری دو سوال درباره هیتر جت
جت هیتر

هیتر جت گازوئیلی یک نوع دستگاه گرمایشی است که برای ارائه حرارت و گرمایش در مکان‌هایی مانند مرغداری‌ها 🐓استفاده می‌شود.

این دستگاه‌ها اغلب با استفاده از سوخت گازوئیلی کار می‌کنند و با احتراق آن سوخت، حرارت تولید می‌کنند.

فروشندگان و تولید کنندگان برتر هیتر جت در کشور، ایران هیتر، آذر تهویه،انرژی و نیرو تهویه البرز هستند.

این دستگاه‌ها معمولاً دارای برودت ورودی و گرمای خروجی هستند و برای ایجاد شرایط گرمایشی مناسب در مکان‌هایی که نیاز به حرارت دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هیتر جت به عنوان یک سیستم گرمایشی عمل کرده و در انواع محیط ها  مانند گلخانه ها، و انواع محیط های کاری و صنعتی مانند مرغداری ها استفاده می شود.

در محیط های گوناگون، از انواع مختلف هیترجت، از جمله جت هیتر موشکی گازی و دیگر نوع های آن استفاده می شود.

فروشندگان برتر انواع جت هیتر محصولات خود را به بازار مصرف عرضه می کنند.

جت هیتر گازوئیلی

برترین فروشندگان هیتر جت در کشور

برترین فروشندگان  هیتر در کشور ، انواع کارخانه های تولید کننده محصول می باشند که انواع مختلف هیتر را به بازار فروش عرضه می کنند.

فروشندگان برتر جت هیتر جت در کشور، محصولات مختلف خود را که شامل انواع جت هیترهای برقی، گازوئیلی و گازی میباشد، به بازار فروش عرضه می کنند.

برترین نوع جت هیترها، نوع برقی آن ها می باشد ک آلایندگی کمتری دارد و در انواع محیط هایی که سر بسته هستند، مورد استفاده قرار میگیرد و از طریق نمایندگی ها به فروش می رسد.

برترین فروشندگان در زمینه تولید انواع مختلف هیتر جت، تولیدات خود را از طریق نمایندگی ها به صورت مستقیم و مقرون به صرفه به بازار فروش عرضه می کنند.

تفاوت های انواع هیتر جت

هیتر جت ها، دارای نمونه های مختلفی هستند که نوع سوخت هر یک از آنها متفاوت است و کاربر با توجه نوع کارایی جت هیتر مورد نظر خود را انتخاب میکند.

جت هیتر برقی برای سیستم گرمایشی در انواع محیط های بسته و محیط هایی که نیازمند هوای سالم می باشند، مورد استفاده قرار می گیرند.

در انواع محیط هایی که نیازمند سیستم گرمایشی و هوای سالم هستند و محیط های بسته مانند گلخانه ها، دامداری ها و مرغداری ها از انواع با کیفیت هیتر جت برقی استفاده می شود.

از جت هیتر گازوئیلی، در محیط های باز که امکان تهویه هوا وجود ندارد، استفاده می شود، چون مصرف گاز جت هیتر گازوئیلی با تولید دی اکسید کربن موجب الودگی هوای محیط می شود.

همچنبن هیتر جت های برقی به انواع مختلفی مانند جت هیتر برقی تک فاز و جت هیتر برقی سه فاز تقسیم می شوند.

قیمت جت هیتر برقی تک فاز و سه فاز را می توانید از انواع نمایندگی های محصول جویا شوید.

جت هیتر گازی

 

هیتر جت چیست؟

برای آگاهی از انواع مختلف سیستم گرمایشی و هیتر جت و کارکرد انواع مختلف آن، می توانید به نمایندگی های محصول در سراسر کشور مراجعه کنید.

جت هیتر چیست؟ جت هیتر، وسیله و سیستم گرمایشی است که برای گرم ماندن محیط های صنعتی، کارخانه ها، گلخانه ها و دیگر انواع محیط ها مرد استفاده قرار میگیرد.

انواع جت هیتر ها به شرح زیر میباشد؛

 • جت هیتر گازی
 • جت هیتر گازوئیلی
 • جت هیتر دو گانه سوز

همانطور که از نام جت هیترها مشخص است، بر اساس نوع سوخت و مصرفی آنها نام گذاری شده است.

جت هیتر ها علاوه بر نوع سوخت متفاوت، از ابعاد و قدرت حجم گرمادهی مختلفی تقسیم میشوند که هر کدام از این نوع جت هیترها با توجه به وسعت محیط انتخاب میشوند.

 • جت هیتر ۵۰ هزار کیلو کالری
 • جت هیتر ۱۰۰ هزار کیلوکالری
 • جت هیتر تک موتوره
 • جت هیتر دو موتوره
 • جت هیتر باکدار
 • جت هیتر بدون باک

موارد استفاده هیتر جت

هیتر جت در انواع محیط های صنعتی و کارخانجات و شرکت های تولید کننده به عنوان سیستم گرمایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

در محیط های مختلف از هیتر جت های مختلفی استفاده می شود از جمله در محیط هایی که تهویه هوا وجود ندارد مانند گلخانه ها از انواع با کیفیت و مختلف برقی استفاده می شود.

همچنین در دامداری ها و مرغداری ها و محیط هایی که انسان و دام و طیور با ان سر و کار دارد باید از انواع برقی، استفاده کرد که مواد الاینده و مضر به محیط وارد نمی کند.

از انواع متفاوت هیتر جت گازوئیلی هم در کارخانجات و شرکت های  تولید کننده که در محیط های باز که تهویه مناسب دارن، استفاده می شود.

هیتر جت های گازوئیلی در انواع محیط های باز و کارخانجات و شرکت هایی که تهویه مناسب دارند استفاده می شود، چون با انتشار گاز دی اکسید کربن موجب الوده کردن محیط می شوند.

جت هیتر گازوئیلی

تامین عمده هیتر جت مرغداری+ راهنمای خرید

برای تامین عمده هیتر جت برای مرغداری، می‌توانید به روش‌های مختلفی اقدام کنید:🔰

 1. تولیدکنندگان و تامین‌کنندگان بزرگ✔️
 2. دیجیتال و بازارهای آنلاین✔️
 3. نمایشگاه‌های تجاری✔️
 4. مشاوره با متخصصان✔️

مهم است که پیش از خرید، نیازهای خود را به دقت بررسی کرده و محصولی را انتخاب کنید که بهترین عملکرد و کارایی را برای مرغداری 🐓شما دارد.

همچنین اطمینان حاصل کنید که محصولاتی که انتخاب می‌کنید دارای استانداردهای ایمنی و کیفیت لازم هستند.

استعلام روز هیتر جت گلخانه ای + قیمت عالی

برای خرید عمده هیتر جت گلخانه‌ ای🪴، می‌توانید با تولیدکنندگان معتبر دستگاه‌های گرمایشی برای گلخانه 🪴تماس گیرید و قیمت‌ روز و شرایط عرضه را استعلام و مقایسه کرده و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

✅ همچنین بسیاری از فروشندگان دستگاه‌های گرمایشی گلخانه🪴 از طریق وب‌سایت‌های دیجیتالی و بازارهای آنلاین مختلف محصولات خود را به صورت عمده به فروش می رسانند.

✅ شما می‌توانید از این کانال‌ها برای خرید به صورت عمده و با قیمت عالی استفاده کنید.

✅ حضور در نمایشگاه‌های صنعتی و تجاری مرتبط با گلخانه 🪴و کشاورزی می‌تواند به شما کمک کند تا با تولیدکنندگان مختلف این دستگاه‌ها آشنا شوید و از جدیدترین فناوری‌ها و محصولات با خبر شوید.

✅ مشاوره با متخصصان مرتبط با صنعت گلخانه 🪴و سیستم‌های گرمایشی می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین انتخاب را از بین دستگاه‌های مختلف داشته باشید.

جت هیتر گازوئیلی گلخانه

قیمت و خرید هیتر جت گازوئیلی مرغداری با مشخصات کامل

جت هیتر گازوئیلی مرغداری 🐓برخی مزایای مهم را در مقایسه با سایر سیستم‌های گرمایشی دارد.

در ادامه به برخی از این مزایا اشاره می‌ شود:🔰

 • **کارایی بالا**: جت هیترهای گازوئیلی عموماً بازدهی بالایی دارند. این به این معناست که می‌توانند به طور کارآمد حرارت تولید کرده و مصرف سوخت را به حداقل برسانند.

 

 • **قابلیت انتقال حرارت سریع**: این دستگاه‌ها به دلیل طراحی و عملکرد خاص خود، معمولاً توانایی انتقال حرارت به سرعت بالا را دارند. این امر به معنای ارائه گرمایش سریع به محیط است که می‌تواند برای مواقع اضطراری و یا برای ایجاد شرایط گرمایشی سریع واقعاً مفید باشد.
 • **مناسب برای محیط‌های بزرگ**: جت هیترهای گازوئیلی معمولاً برای محیط‌های بزرگ مانند ساختمان‌های صنعتی، مرغداری‌ها🐓، گلخانه‌ها 🪴و غیره مناسب هستند. زیرا می‌توانند حجم بالایی از هوا را گرم کنند.

 

 • **استقلال از برق**: این دستگاه‌ها برای کارکرد خود به سوخت گازوئیل نیاز دارند و از برق بیرونی برای عملکرد خود استقلال دارند. این می‌تواند مزیت مهمی در مواقعی باشد که برق ممکن است موجود نباشد یا مشکلات برقی وجود داشته باشد.

 

 • **پرتاب دمای بالا**: برخی از مدل‌های جت هیتر گازوئیلی قابلیت تولید دمای بسیار بالایی را دارند که می‌تواند برای گرم کردن محیط‌های بسیار سرد و یا محیط‌هایی با حجم بالا مورد استفاده قرار گیرد.

برای استعلام قیمت و خرید هیتر جت گازوئیلی مرغداری 🐓می توانید با واحد فروش شرکت بردیا صنعت ارتباط بگیرید و مشخصات کامل و اطلاعات لازم را در این خصوص جویا شوید.✅

جت هیتر گازوئیلی مرغداری

بازرگانی فروش هیتر جت

🔰 امروزه انواع شرکت های بازرگانی تولید هیتر جت، با تولید انواع با کیفیت محصول سعی در فروش حدا کثری محصول و جلب رضایت مشتری دارند.

🔰 شرکت های تولید کننده هبترجت انواع مختلف محصولات را با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رسانند.

🔰 کارخانجات تولید کننده محصولات خود را شامل انواع با کیفیت هیتر جت برقی و گازی از راه های مختلف در اختیار مشتری قرار می دهند.

🔰 فروشندگان از طریق نمایندگی های پخش و فروش با کیفیت ترین انواع هیتر جت را به صورت مستقیم و بدون واسطه و با قیمت مناسب در اختیار مشتری قرار می دهند.

🔰 انواع جت هیتر دست دوم نیز توسط بازرگانی های محصول با قیمت ارزان تر به فروش می رسد.

نمایندگی فروش هیتر جت صنعتی مرغداری

استفاده از جت هیتر صنعتی در مرغداری‌ها 🐓می‌تواند بسیار موثر و مفید باشد.

برخی از مزایای استفاده از جت هیتر صنعتی در مرغداری‌ها 🐓عبارتند از:

 1. **کارایی بالا**: جت هیترهای صنعتی معمولاً دارای کارایی بالا و بازدهی عالی در تولید حرارت هستند.

این به مرغداران کمک می‌کند تا بتوانند مرغداری 🐓خود را به طور موثرتری گرم نگه دارند.

 1. **توزیع حرارت یکنواخت**: این دستگاه‌ها معمولاً قابلیت توزیع یکنواخت حرارت را در سراسر محیط مرغداری 🐓دارند، که به ایجاد شرایط مطلوب برای رشد و رفاه مرغ‌ها 🐓 کمک می‌کند.
 2. **مقاومت در برابر شرایط سخت**: جت هیترهای صنعتی معمولاً با ساختار محکم و مقاومی طراحی شده‌اند که از آنها در برابر شرایط سخت محیطی در مرغداری‌ها🐓، مانند رطوبت و ذرات معلق در هوا، محافظت می‌کند.
 3. **نصب و استفاده آسان**: اکثر جت هیترهای صنعتی دارای طراحی ساده و قابلیت نصب آسان هستند.

این به مرغداران کمک می‌کند که آنها را به راحتی و بدون نیاز به تجهیزات و متخصصین ویژه نصب و بهره‌برداری کنند.

 1. **استقلال از برق⚡**: بسیاری از جت هیترهای صنعتی با استفاده از سوخت گازوئیل عمل می‌کنند که به مرغداران این امکان را می‌دهد تا در صورت قطعی برق⚡ یا نیاز به گرمایش فوری، به سرعت از آنها استفاده کنند.

شرکت بردیا صنعت بصورت ویژه به تولید هیترجت های صنعتی مخصوص مرغداری 🐓و گلخانه 🪴می پردازد و در تولید این محصول نیازمندیهای هر مجموعه را نیز در نظر گرفته است.

برای خرید این محصول می توانید به نمایندگی های فروش هیتر جت در سراسر کشور مراجعه و یا به طریق اینترنتی سفارش خود را در شرکت های معتبر ثبت نمائید.

 دو سوال درباره هیتر جت

۱-جت هیتر ها برای فضای گلخانه ها هم مناسب میباشد؟

بله؛ فضای گلخانه به دلیل پرورش گیاهان حساس، نیاز به سیستم های گرمایشی متناسب با محیط دارند که جت هیتر هایی که دارای اگزوز هستند بهترین گزینه نیز میباشد.

۲- جت هیتر ها نوع سوخت آنها بر چه اساسی انتخاب میشوند؟

جت هیتر ها براساس نوع کارایی برای کاربر و محیط مورد نظرش انتخاب میشوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی
شماره موبایل: 09120774681
زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *