تولید انبوه آبخوری مرغداری+ تضمین کیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروشگاه آنلاین آبخوری مرغداری + قیمت روزصادرات آبخوری مرغداری ؛ ۱۰ لیتری و ۶ لیتریاطلاع از قیمت انواع ابخوری مرغداری+مشخصات کاملپاسخ به دو سوال در مورد ابخوری مرغداری
آبخوری مرغداری

آبخوری 💧مرغداری 🐓 به کشاورزان امکان می‌دهد مراقبت از مرغان خود و تأمین آب 💧 آن‌ها را به بهترین شکل انجام دهند؛ شرکت بردیا صنعت تولید انبوه انواع آبخوری 💧 دستی و اتومات را بر عهده دارد و کیفیت بالای محصولات خود را تضمین و آن را با قیمت مناسب تولید و عرضه می کند.

آبخوری دستی مرغداری

فروشگاه آنلاین آبخوری مرغداری + قیمت روز

آبخوری دستی مرغداری 🐓 شامل ظروف مخصوصی برای قرار دادن آب 💧 در دسترس پرندگان می باشد که با طراحی خاص خود می تواند براحتی و بدون امکان آلودگی، حجم معینی از آب 💧بهداشتی را در اختیار آنها قرار دهد؛ البته باید به تمیزی این فرم آبدهی توجه ویژه‌ای داشت تا از انتقال بیماری‌ها به مرغان جلوگیری شود.

برای خرید ابخوری 💧 دستی مرغداری از فروشگاه های آنلاین، ابتدا ویژگی ها و مشخصات آن ها و سپس قیمت روز محصول را بایستی مورد توجه قرار داد.

اندازه‌های آبخوری 💧 دستی مرغداری 🐓 ممکن است متفاوت باشد و به عوامل مختلفی از جمله مساحت مرغداری، تعداد مرغان، فضای موجود، نیازهای مالی و غیره ارتباط دارد.

آبخوری‌های 💧دستی معمولاً برای مرغداری‌های 🐓 کوچک یا متوسط ​ تولید می‌شوند که تعداد مرغان در آنها نسبتاً کمتر است.

به طور معمول، آبخوری 💧دستی می‌تواند شامل یک یا چند ظرف برای قرار دادن آب در اختیار مرغان باشد.

در مرغداری‌های 🐓 بزرگ‌تر، به جای آبخوری 💧 دستی معمولاً از سیستم‌های خودکار برای تأمین آب 💧و غذا استفاده می‌شود.

یکی از شناخته شده ترین سیستم های آبخوری 💧 خودکار، ابخوری نیپل می باشد که برای پرندگان در سنین مختلف قابل تنظیم و استفاده است و میزان آلودگی و هزینه های تولید را به حداقل می رساند.

این سیستم شامل خطوط آبخوری خودکار، دستگاه‌های تغذیه اتوماتیک و سایر تجهیزات می باشد که به صورت خودکار آب 💧 را به مرغان می‌رساند.

آبخوری اتوماتیک مرغداری

صادرات آبخوری مرغداری ؛ ۱۰ لیتری و ۶ لیتری

ابخوری‌های 💧 دستی مرغداری 🐓 در اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند، از جمله ابخوری‌های ۱۰ لیتری و ۶ لیتری که این ابخوری‌ها 💧 معمولاً برای مرغداری‌های 🐓 کوچک یا برای نیازهای خاص مرغان 🐓 یا در مکان‌های خاص مانند مرغداری های خانگی، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

به دلیل کاربرد فراوان این سایز ها در مرغداری 🐓 های کوچک و خانگی ،صادرات این دو محصول از سایر تجهیزات مرغداری پیشی گرفته است.

ابعاد و طراحی ابخوری‌های دستی ممکن است متفاوت باشد، اما به طور کلی، آنها دارای یک ظرف برای قرار دادن آب 💧 برای مرغان 🐓 هستند.

آبخوری دستی مرغداری

اطلاع از قیمت انواع ابخوری مرغداری+مشخصات کامل

ابخوری 💧 اتوماتیک مرغداری 🐓، یک تجهیزات اساسی در مرغداری‌هاست که برای ارائه آب به مرغان استفاده می‌شود.

برای اطلاع از قیمت انواع ابخوری 💧 دستی و اتوماتیک مرغداری 🐓 و بررسی مشخصات فنی این تجهیزات به شکل کامل، می توانید به سایت های فروش آنلاین مراجعه و یا با واحد فروش مجموعه بردیا صنعت تماس بگیرید.

آبخوری‌های 💧اتوماتیک مرغداری 🐓 اغلب دارای اجزا و ویژگی‌های زیر می‌باشند:

  1. مخزن آب
  2. لوله‌ها یا شیرآلات: برخی از ابخوری‌ها 💧دارای لوله‌ها یا شیرآلات هستند که آب 💧را به ظروف آن منتقل می‌کنند. این لوله‌ها معمولاً از جنس PVC یا سایر مواد مقاوم در برابر آب 💧 هستند.
  3. قابلیت تنظیم: برخی از ابخوری‌ها دارای قابلیت تنظیم هستند که به مرغداران 🐓 امکان می‌دهد میزان جریان آب 💧 را تنظیم کنند.
  4. اتصالات: ابخوری‌ها دارای اتصالات مناسب برای اتصال به منابع آب و اتصال به ساختمان‌های مرغداری هستند.
  5. پایه یا پایه‌ها: برخی از ابخوری‌ها دارای پایه یا پایه‌هایی هستند که از زمین بالاتر بلند شده و برای ثابت نگه داشتن و استقرار ایمن ابخوری 💧 در محل مناسب استفاده می‌شوند.

اجزای ابخوری 💧کله دستی مرغداری 🐓 باید از موادی مانند پلاستیک مقاوم در برابر آب یا فلزاتی مانند استیل استفاده شود تا در معرض آب 💧و رطوبت دائمی مورد اسیب قرار گیرند.

آبخوری اتوماتیک مرغداری

پاسخ به دو سوال در مورد ابخوری مرغداری

آبخوری های 💧 دستی مرغداری 🐓 در چه اندازه هایی تولید می شوند؟

۱-۳ لیتری،۵-۶ لیتری،۱۰ لیتری

آبخوری 💧نیپل مرغداری 🐓 را می توان برای سایر پرندگان بجز مرغ استفاده کرد؟

بله-این نوع ابخوری 💧را برای بوقلمون، بلدرچین و کبک نیز می توان تنظیم و استفاده کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی
شماره موبایل: 09120774681
زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *