فروش انواع هواکش گلخانه ای با قیمت بروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

هواکش گلخانه ای سایز ۱۰۰+ خرید مستقیم از کارخانههواکش گلخانه ای دمپردار با ۱ سال گارانتیهواکش گلخانه ۱۴۰، دارای شش پر استیلپاسخ به دو سوال درمورد هواکش گلخانه
فن هواکش

هواکش گلخانه ای ازمهم ترین عوامل بازیابی و متعادل سازی هوا در محیط گلخانه است، محیط گلخانه به دلیل پرورش انواع گیاهانی که در آن رشد میکند، از حساسیت بالایی برخوردار است؛ از این رو وجود هواکش امری ضروری است، فروش این هواکش با توجه به جدید سال، با قیمت بروز ارائه میشود.

هواکش

 

هواکش گلخانه ای سایز ۱۰۰+ خرید مستقیم از کارخانه

 • یکی از آپشن های مهم و مفیدی که هر شرکت فروشی برای ارائه ی محصولات خود میتواند داشته باشد، حذف واسطه هایی است که باعث گران قیمت تر شدن محصول تا زمانی که به دست مشتری برسد، میشود.
 • با این حال خرید مستقیم از کارخانه، سودهای متعددی را برای کاربر نیز دارد.
 • هواکش های گلخانه ای به طور کلی در دو سایز ۱۰۰ و ۱۴۰ تقسیم میشوند که باتوجه وسعت محیط، انتخاب هر یک از آنها به عهده ی سالن دار است.
 • در محیط گلخانه، استفاده از هواکش گلخانه ای، یکی از اصول مهم است که به بهبود شرایط رشد گیاهان کمک می‌کند.

دلایل استفاده از هواکش گلخانهای  عبارتند از:

 1. **تهویه مناسب**: هواکش‌ها کمک می‌کنند تا هوای تازه و پاک به داخل گلخانه وارد شود و هوای کثیف و آلوده را خارج کنند. این امر باعث حفظ کیفیت هوا در گلخانه می‌شود که برای رشد سالم گیاهان بسیار مهم است.

 

 1.  **تنظیم دما و رطوبت**: با استفاده از هواکش، می‌توان دما و رطوبت محیط را کنترل کرد. این ابزار می‌تواند به تسریع یا کند کردن تبادل حرارت و رطوبت در گلخانه کمک کند، که این دو عامل نقش مهمی در رشد گیاهان دارند.

 

 1. **تقویت تهویه گیاهی**: هواکش‌ها می‌توانند به تقویت تهویه گیاهی کمک کنند، یعنی حرکت هوای محیط در بین گیاهان را تسهیل می‌دهند. این کار باعث افزایش تبادل گازها و مواد مغذی بین گیاهان و محیط می‌شود.

 

 1. **کنترل بیماری‌ها و آفات**: با جریان هوا و تهویه مناسب، احتمال انتقال بیماری‌ها و آفات به گیاهان کاهش می‌یابد. هواکش‌ها می‌توانند کمک کنند تا هوای آلوده و محیط مناسب برای پرورش بیماری‌ها و آفات از گلخانه دور شوند.

به طور کلی، استفاده از هواکش گلخانه ای، از جمله روش‌های اصلاح شرایط محیطی است که به بهبود رشد و عملکرد گیاهان کمک می‌کند.

هواکش

 

هواکش گلخانه ای دمپردار با ۱ سال گارانتی

 • از آنجایی که به نقش مهم هواکش گلخانه ای اشاره کردیم، باید در نظر داشته باشیم که هر یک از این هواکش ها دارای استاندارهای تایید شده باشند و مشخصات فنی کامل و اصولی برای تهویه مناسب هوا را دارا باشند.
 • یکی از ویژگی های شاخص در هواکش گلخانه، وجود دمپر در ساختار آن است.
 • این دمپر معمولاً در قسمت خروجی هواکش نصب می‌شود و برای کنترل جریان هوا و تنظیم میزان گردش هوا استفاده می‌شود.
 • وظیفه دمپر در هواکش دمپردار به ایجاد یک مانع قابل تنظیم در مسیر خروجی هواکش است که می‌توان با تنظیم آن، میزان جریان هوای خارج شده را کنترل کرد.
 • این دمپر معمولاً از جنس فلزی یا پلاستیکی ساخته شده و با استفاده از یک مکانیزم (مانند دسته یا پیچ) قابل تنظیم است..
 • وقتی دمپر بسته شود، مسیر خروجی هوا تنگ می‌شود و جریان هوا کاهش می‌یابد
 • به عبارت دیگر، دمپر در این حالت موجب کاهش جریان هوا می‌شود. در صورت باز شدن دمپر، مسیر خروجی هوا باز می‌شود و جریان هوا افزایش می‌یابد.
 • تمامی این ساختار اصولی تنها با روشن و خاموش هواکش و اتصال به جریان برق امکان پذیر است.
 • در نظر داشته باشید که هواکش گلخانه ای دارای ۱ سال گارانتی است.

هواکش

هواکش گلخانه ۱۴۰، دارای شش پر استیل

 • هواکش گلخانه ای سایز ۱۴۰ بزرگترین سایز حال حاضر در بین هواکش ها است که به دلیل قدرت بالایی که دمنده و مکنده بودن هوای محیط دارد، بیشتر در سالن های وسیع و محیط های فضادار قابل اجرا است.
 • یکی از عواملی که به قدرت بالای مکش این نوع هواکش گلخانه ای کمک میکند، شش پره ای است که بصورت اصولی در آن جای گرفته است.
 • این پره ها که از جنس استیل است، اغلب به تعداد پنج الی شش عدد بر روی این هواکش ها نصب میشود.

 

 

هواکش

پاسخ به دو سوال درمورد هواکش گلخانه

۱-آیا وجود هواکش گلخانه ای سبب کاهش آفت در گلخانه میشود؟

بله؛ هواکش‌ها گلخانه ای، با ایجاد جریان هوای مناسب و تهویه دقیق، می‌توانند از گسترش بیماری‌ها و آفات در گلخانه جلوگیری کنند. جریان هوا می‌تواند باعث کاهش رطوبت و تهویه مناسب شود که این دو عامل می‌توانند فرصت‌های مناسبی برای رشد بیماری‌ها و آفات فراهم کنند.

۲- پس از ثبت سفارش، ارسال کالا چند روزه زمان میبرد؟

۵ الی ۷ روز کاری

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *