قیمت ویژه آبخوری نیپل بلدرچین + شرکت بردیا صنعت

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید و فروش آبخوری نیپل بلدرچین اتوماتیک + مشخصاتقیمت استثنایی آبخوری نیپل بلدرچینآبخوری نیپل بلدرچین + مزایا و معایب خریدپاسخ به دو سوال در مورد آبخوری نیپل بلدرچین
ابخوری نیپل

این بار قیمت ویژه در برای آبخوری بلدرچین در نظر گرفته شده است. این آبخوری ها از جنس نیپل بوده و با کارایی ثابت شده،  توانسته است، سرمایه های زیادی را به سمت و سوی خویش جذب نماید. قیمت ویژه این آبخوری ها، از طرف شرکت بردیا صنعت وارد بازار شده است.

خرید و فروش آبخوری نیپل بلدرچین اتوماتیک + مشخصات

❇️در بخش پرورش طیور، روش آب دهی بسیار مهم است.

❇️ چون این روش ها در رشد طیور تاثیر مستقیم داشته و می تواند راندمان این صنعت را تحت تاثیر قرار دهد.

❇️ استفاده از تجهیزات دقیق و استاندارد، صحت کاری را ضمانت می نماید. آبخوری های نیپل با داشتن کارایی مشهور و عالی که دارد، هم استاندارد بوده و هم با داشتن رضایت مشتریان خود توانسته است، میزان استفاده ی  خود را افزایش دهد.

❇️ این آبخوری با در نظر داشت تمام حساسیت ها و شرایط رشدی طیور، مورد ساخت قرار گرفته شده است.

❇️این آبخوری با در نظر داشت میزان مصرفی آب برای طیور ظرفیت سازی شده و در ساختار اتوماتیکی در مقایسه با آبخوری های دستی، دارای تفاوت هایی می باشد.

ابخوری نیپل

قیمت استثنایی آبخوری نیپل بلدرچین

  • ✅برای ارتقای بخش غذایی، زمینه سازی های زیادی انجام شده است، که از جمله ی آن، تهیه ی مواد اولیه با کیفیت و ایجاد قیمت های استثنایی برای خریداران فعال در این بخش می باشد.
  • ✅بلدرچین هم یک نوع طیوری می باشد که پرورش آنها به یک صنعت تبدیل شده است و به همین دلیل روش آبدهی آنها به عنوان موضوع بسیار مهم، ذکر شده است و باید با دقت انجام شود.
  • ✅به همین دلیل استفاده از آبخوری های نیپل در این راستا، رایج می باشد. این مدل آبخوری، به صورت منظم و تمیز آّب مورد نیاز این پرنده را در اختیارش قرار می دهد.
  • ✅پرنده ها با روش نوک زنی به سوپاپ این آبخوری، آب مورد نیاز خود را می نوشند و این روش در پاک نگهداشتن محیط  هم موثر بوده است. آب هایی که از این آبخوری به پرندگان داده می شود، استاندارد و بهداشتی بوده و هیچ خطری برای این پرندگان به وجود نمی آورد.

آبخوری نیپل بلدرچین + مزایا و معایب خرید

بسیاری از سازنده های آبخوری ها، برای کاهش هزینه های شان، کیفیت آنها را کاهش می دهند، با در نظر داشت این موضوع در موقع خرید به برند های آنها توجه نمایید.

این آبخوری ها در پاکی محیط موثر بوده و از ایجاد آلودگی جلوگیری می نماید و می تواند در مصرف درست آب و دارو بهترین روش را ارایه نماید.

آبخوری های نیپل را می توانید متناسب با وضعیت جسمانی جوجه ها تنظیم نموده و از پرورش یکنواخت جوجه ها بیشترین فایده را به دست بیاورید.

اما یکی از بزرگترین مشکلات این آبخوری، گرفتگی آن می باشد.

این گرفتگی ها و بسته شدن ها می تواند به دلیل مصرف دارو ها باشد. بهتر است بعد از مصرف داروها و ویتامین، آبخوری ها را شست و شو دهید، تا از گرفتگی و بسته شدن لوله ها و سوزن ها جلوگیری شود.

ابخوری نیپل

پاسخ به دو سوال در مورد آبخوری نیپل بلدرچین

  • حداقل ارتفاع این آبخوری ها از زمین چند سانتی می باشد⁉️
  • حداقل ارتفاع آن ده یا دوازده سانتی متر می باشد، ولی برای نصب دقیق تر باید از یک متخصص کمک گرفته شود، تا بلدرچین مجبور نباشد، بیش از حد گردن خود را بکشد.

 

  • آبخوری های نیپل را در چه دوره های رشدی بلدرچین، می توانیم استفاده نماییم⁉️
  • این آبخوری ها را می توانید از یک روزگی این طیور تا زمان دوره ی کشتار گاهی اش مورد استفاده قرار دهید.
زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *