لیست شرکت های تولید کننده قاب فریم پد سلولزی + تنوع سایز و ضخامت

آنچه در این مقاله می خوانید...

قاب و فریم پد سلولزیمشخصات قاب و فریم پد سلولزیخرید قاب و فریم پد سلولزیقیمت قاب و فریم پد سلولزی دو سوال در مورد قاب و فریم پد سلولزی
پد سلولزی

لیست شرکت های تولید کننده قاب و فریم پد سلولزی را می توانید با مراجعه کردن به سایت  مجموعه بریا صنعت مطالعه کنید و با تنوع سایز و ضخامت پد ها، قاب ها و فریم ها آشنا شوید.

قاب و فریم پد سلولزی

قاب و فریم موجود در اطراف پد سلولزی آب را بهتر و بیشتر توزیع می کند و کمک میکند که آب بر سطح تمام پد به صورت یکنواخت در حرکت باشد.

از قاب و فریم پد سلولزی در جا های زیادی استفاده میکنیم و کاربرد های زیادی دارد، از جمله این کاربرد ها در گلخانه ها، دامداری ها، انواع کولر ها و …  .

قاب و فریم پد سلولزی وظیفه انتقال هوا و خنک کنند گی در پد ها را دارد، آب رسانی در میان پد ها را به صورت یکنواخت انجام داده و در مصرف آب و انرژی صرفه جویی می کند و بازدهی بالایی دارد.

پد های سلولزی در میان قاب و فریم قرار گرفته اند تا بتوانند راندمان بالا تری داشته باشند.

پد سلولزی

مشخصات قاب و فریم پد سلولزی

قاب و فریم پد سلولزی از جنس گالوانیزه و یا آلومینیوم می باشد به دلیل اینکه با آب در ارتباط است از زنگ زدگی و پوسیده شدن قاب و فریم جلوگیری می کنید و با توجه به درخواست و نیاز خریدار جنس مورد نیازتهیه می شود.

ضخامت این قاب ها معمولا ده میلی متر الی پانزده میلی متر است تا بتواند بهتر از پد های با جنس کاغذ کرافت نگهداری کند.

یکی دیگر از وظایف مهم قاب و فریم پد سلولزی جمع کردن آب خارج شده از پد ها و راهنمایی آب ها به سمت مخزن می باشد.

قاب های آلومینیومی نسبت به قاب و فریم گالوانیزه قیمت بالا تری دارد و در هنگام نسب پد ها، در قاب و فریم های آلومینیومی آسان تر می باشد.

پد سلولزی

خرید قاب و فریم پد سلولزی

اگر قصد خرید قاب فریم مناسب با پد سلولزی خود را دارید و با تولید کنند گان  آشنایی کامل ندارید، میتوانید ازمجموعه بردیا صنعت کمک بگیرید تا شما را با انواع قاب و فریم های پد سلولزی آشنا کنند، و قادر باشید خرید خود را به بهترین و راحت ترین شکل انجام دهید.

مشاوران و کارشناسان با تجربه این مجموعه به صورت اینترنتی می توانند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

قیمت قاب و فریم پد سلولزی

قیمت قاب و فریم پد سلولزی به جنس قاب و فریم بستگی دارد که معمولا قاب و فریم آلومینیومی با کیفیت تر هستند و در نتیجه هزینه آن ها بالا تر می باشد.

برای آنکه بتوانیم قاب و فریم با قیمت مناسب تر تهیه کنیم می توانیم با کمک گرفتن از مجموعه بردیا صنعت و تیم مجرب آن ها قاب و فریم مورد نظر خود را تهیه کنیم.

مجموعه بردیا صنعت به کمک مشاوران و کارشناسان حاذق می توانند اطلاعات لازم را به شما بدهند و به شما کمک کنند که قاب و فریم مورد نیاز خود را با قیمت مناسب از درب کارخانه تهیه کنید.

پد سلولزی

دو سوال در مورد قاب و فریم پد سلولزی

۱ . چرا هزینه قاب و فریم آلومینیومی پد سلولزی بالا تر است؟

به دلیل اینکه در برابر ضربه ها استحکام بالا تری دارد و ضد زنگ زدگی می باشد.

۲ . قیمت قاب و فریم پد سلولزی گلخانه بر چه اساسی محاسبه می شود؟

بر اساس جنس و ابعاد قاب و فریم محاسبه می شود

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *