مجموعه بردیا شما را به خرید بهترین محصولات سمپاش و تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

لوازم مرغداری | حراجی انواع مختلف آن در کشور

آنچه در این مقاله می خوانید...

حراجی لوازم مرغداری در کشورصادرات لوازم مرغداریبازرگانی فروش لوازم مرغدارینمایندگی فروش لوازم مرغداری در کشورتهیه لوازم مرغداری به قیمت ارزان در کشور
a3a2f6a6a6472c8ebdf17bbb7e3d77b5

افرادى كه در زمينه مرغدارى فعاليت مى كنند مى دانند كه لوازم مرغداری قيمت بسيار بالايى دارد و تعداد آن خيلى زياد است به همين دليل حراجى انواع مختلف آن در كشور با استقبال بسيار زيادى از سوى اين افراد همراه است. چون كه مى توانند در حراجى ها اين لوازم را با قيمت مناسب خريدارى نمايند و با پرداخت مبلغ كمتر كل لوازم مورد نياز را دريافت كنند. حتما در هنگام خريد اين لوازم به مهر استاندارد كه روى بدنه آن ها زده مى شود  توجه نماييد به دليل اين كه آلوده بودن اين لوازم امكان دارد هزينه و خسارات زيادى را به مرغداران بزنند.

لوازم مرغداری | حراجی انواع مختلف آن در کشور

حراجی لوازم مرغداری در کشور

حراجی لوازم مرغداری در کشورهمان طور كه در بالا هم اشاره شد توليدكنندگان براي اين كه بتوانند به مرغداران كمك بكنند در برخى از ماه هاى سال حراجى لوازم مرغدارى در كشور را مى زنند تا جلوگيرى كنند از، از بين رفتن دسته جمعى مرغ ها و جوجه ها و اين گونه خسارات را به حداقل برسانند.

البته بعضى از فروشندگان لوازم مرغدارى نيز براى كمك به اقتصاد كشور در اين زمينه فروش لوازم مرغداری دست دوم را انجام مى دهند تا مرغدارانى كه سرمايه اوليه ى زيادى ندارند بتوانند همه ى اين لوازم مهم و ضرورى را با هزينه كمتر تهيه و استفاده نمايند.

صادرات لوازم مرغداری

صادرات لوازم مرغداریايران به دليل اين كه توانسته است لوازم مرغدارى با كيفيت را توليد نمايد كشور هاى اطراف از اين لوازم استقبال كرده ايد و اين راهى شده است تا صادرات لوازم مرغدارى رونق بسيار زيادى را به خود بگيرد.

از بين لوازم مرغدارى كه صادرات آن در كشور آغاز شده است مى توان به موارد زير اشاره نمود:

  • آب خورى
  • دانه خورى
  • پركن صنعتى
  • سيستم انتقال دان
  • لامپ حرارتى

به دليل اينكه اين لوازم جزو وسایل مورد نیاز مرغداری خانگی نيز مى باشد اكثر افرادى كه حتى مرغدارى خانگى دارند بايد اين لوازم را تهيه نمايند.

بازرگانی فروش لوازم مرغداری

بازرگانی فروش لوازم مرغداریدر بازرگانى فروش لوازم مرغدارى انواع لوازم مرغدارى كه مورد نياز ابتدايى ترين و كوچك ترين مرغدارى است تا مجهز ترين و بزرگترين آن ها انجام مى شود.

به دليل اين كه لوازم مرغدارى خيلى زياد هستند و انتقال آن از تهران به شهر هاى مختلف مشكل است در اكثر شهر ها نمايندگى فروش و تجهيزات لوازم مرغدارى وجود دارد تا مرغداران بتوانند به راحتى جنس و كيفيت اين لوازم را ببينند و بعد خريدشان را انجام بدهند.

به دليل اينكه انتقال ميكروب در مرغدارى ها خيلى خطرناك است حتما بايد اين لوازم را از مكان هايى خريد نمود تا كيفيت بالايى را داشته باشند.

نمایندگی فروش لوازم مرغداری در کشور

نمایندگی فروش لوازم مرغداری در کشورنمايندگى فروش لوازم مرغدارى در كشور بسيار زياد هستند اما در شهر هايى كه مرغدارى هاي بزرگى وجود دارد اين نمايندگى ها هم كامل تر و جامع تر مى باشند.

يكى از اين نمايندگى هاى پر فروش در شهر مشهد است. تجهیزات مرغداری مشهد به دليل كامل بودن يكى از بزرگترين مرغدارى هاى كشور است و لوازم مرغداری مشهد هم نسبت به شهرهاى ديگر مجهز تر و قيمت مناسب ترى را دارد.

تجهیزات مرغداری یزد نيز بعد از مشهد يكى از كامل ترين تجهيزان مرغدارى در ايران است كه كمك به نيروى انسانى به حداقل رسيده است و اكثر كارها را وسايل و تجهيزات در اين مرغدارى انجام مى دهند .

تهیه لوازم مرغداری به قیمت ارزان در کشور

تهیه لوازم مرغداری به قیمت ارزان در کشوربراى آن كه بتوانيد تهيه لوازم مرغدارى به قيمت ارزان در كشور انجام بدهيد حتما بايد به كارخانجات توليد كننده اين لوازم  به صورت حضوری یا از طریق سایت اینترنتی سر بزنيد و خريدتان را بدون واسطه انجام بدهيد تا قيمت آن مناسب تر از آنچه در بيرون و بازار است انجام شود.

يكى ديگر از شهر هايى كه در اين زمينه خيلى پيشرفت كرده است شهر شيراز است. تجهیزات مرغداری شیراز از آن دسته تجهيزاتى است كه ورود انسان را به داخل مرغدارى حذف كرده است تا انتقال ميكروب و باكترى بسيار كم شود و در عوض با سيستم هاى كاملا هوشنند همه ى مراحل به بهترين نحو و كمترين درصد خطا انجام مى شود.

زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بردیا شما را به خرید بهترین محصولات سمپاش و تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید