مجموعه بردیا شما را به خرید بهترین محصولات سمپاش و تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت دستگاه سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری بنزینی و برقیفروش سمپاش فرغونیقابلیت های انواع سمپاش ۱۰۰ لیتریقیمت انواع سمپاش موتوری چرخدار نو و دست دومفروش ارزان قیمت سمپاش پشت تراکتوریقیمت درب کارخانه سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتریقیمت فروش سمپاش زنبه ای در انواع مختلف نو و دست دوم
فروش سمپاش فرغونی

فروش سمپاش فرغونی با مخزن های پلی اتیلن ۱۰۰، ۱۲۰، ۱۵۰، و ۲۰۰ لیتری در نمونه های دست دوم و نو در بازار جهت سهولت هر چه بیشتر زارعین در زمان پاشش مزارع، یا باغات، موجود می باشد. فروش انواع مختلف این سمپاش ها با موتورهای ایتالیایی، ترک، چین و تایوان سبب گرایش متقاضیان زیادی به این نمونه از دستگاه سمپاش شده است. در حال حاظر فروش سمپاش فرغونی در انواع مختلف، و دیگر سمپاش ها سبب شده تا متقاضیان بی شماری در بین زارعین به این نمونه از دستگاه ها گرایش پیدا کنند، و در برخی مواقع نیز دیده شده که در مراکز کارواش، بیمارستان ها و مراکز بهداشتی نیز این نمونه را مورد استفاده قرار داده اند. مجموعه بردیا تحت عنوان فروشگاه خرید سمپاش فرغونی دست دوم و نو ، سمپاش پشت تراکتوری و … تمامی محصولات خود را با ضمانت فروش به خریدارن گرامی ارائه میدهد تا این عزیزان نگرانی از بابت کارکرد دستگاه مورد نظر خود نداشته باشند.

فروش سمپاش فرغونی

قیمت دستگاه سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری بنزینی و برقی

قیمت فروش سمپاش فرغونی با توجه به شاصی، مخزن، موتور و پمپ آن مشخص می شود که این تجهیزات در نمونه های تولید شده متغییر می باشد. چرا که در برخی از دستگاه های تولید شده نیاز می باشد تا پمپ و موتور قویتری به کار گرفته شود، که این امر سبب افزایش یا کاهش قیمت می شود که در شرایط خاص می توان از دو نمونه برقی و بنزینی بهره برد.

در ادامه همین بحث به نمونه ها و قیمت های مختلفی از این دستگاه اشاره خواهیم داشت.

 1. دستگاه سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با موتور بنزینی که همگی با پمپ های پیستونی ۲۲ بار شروع شده و تا پیستونی ۴۵ بار فشار ادامه خواهد یافت. قیمت این دستگاه های پیستونی از حدود ۲۷۰۰۰۰۰ هزار تومان شروع شده و تا مرز ۵۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان نیز ادامه خواهد داشت، که با توجه به قدرت پمپ آن موتور دستگاه نیز تغییر می کند.
 2. دستگاه سمپاش فرغونی ۱۰۰ با پمپ لوشانگ ۳۰ تایوان بوده که طبق مراحل ذکر شده با کم و زیاد شدن قدرت پمپ قدرت موتور نیز تغییر می کند. قیمت این نمونه سمپاش از حدود ۳۵۰۰۰۰۰ هزار شروع شده و تا مرز ۷۰۰۰۰۰۰ میلیون نیز ادامه خواهد داشد
 3. دستگاه سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری با موتور برقی بوده که این نمونه از سمپاش برای مناطقی که برق را در دسترس داشته باشند مورد استفاده قرار می گیرد. در این راستا قیمت نمونه برقی با بنزینی آ چیزی در حدود ۱۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان اختلاف پیدا می کند. برای مثال سمپاش انتخابی با هر نمونه پمپی که باشد اگر نمونه بنزینی آن ۲۷۰۰۰۰۰ باشد نمونه برقی آن با همان تجهیزات چیزی در حدود ۳۷۰۰۰۰۰ می باشد.

تذکر :

قیمت های ذکر شده در بالا تماما به صورت مستقیم از درب کارخانه می باشد و اختلافی در حدود ۱۵ الی ۲۰ درصد با بازار را دارا می باشد، و با توجه به نوسانات عرض و بازار امکان تغییر نیز وجود دارد. پس می بایست در ابتدا از مدیران فروش مجموعه استعلام قیمت را جویا شد.

فروش سمپاش فرغونی

فروش سمپاش فرغونی

فروش این نمونه از سمپاش به عنوان یک گزینه مناسب برای سمپاشی، و یا محلول پاشی، در اغلب باغات متراکم و یا میوه، گلخانه، مراکز دامداری، و بسیاری از مرغداریها صورت می پذیرد. و در بسیاری از مناطق کوهستانی، و یا صعب العبور کاربرد بسیاری به نسبت دیگر نمونه ها دارد. آن هم به دلیل حمل و نقل راحتی که این دستگاه دارد. این دستگاه به دلیل چرخ هایی که در زیر شاسی آن قرار داده شده کار را تا حد بسیار زیادی برای کشاورز آسان می کند و این امکان را برای باغدار یا مزرعه دار به وجود می آورد تا مخزن ۱۰۰ لیتری که حاوی مایع سم یا دیگر محلول های دیگر می باشد را به راحتی در یک مسبیر طولانی حمل و در هر نقطه ای که مورد تائید باشد اسکان دهد.

در حالتی دیگر پمپ و موتوری که بر روی این دستگاه مستقر شده است از قدرت بسیار بالایی برخوردار می باشد که این امکان را برای زارع به وجود می آورد تا جهت پاشش از شیلنگ های ۵۰ و یا ۱۰۰ متری نیز بهره ببرد، که این قابلیت در بین دیگر نمونه های سمپاش در حجم کم بسیار شاخص می باشد. و این امکان را برای فرد پاشنده سم به وجود می آورد تا به تنهایی سطح زیادی از باغ یا مزرعه را سم پاشی کند.

فروش سمپاش فرغونی

قابلیت های انواع سمپاش ۱۰۰ لیتری

فروش سمپاش فرغونی به دلیل داشتن چرخ که به واسطه آن می توان به راحتی در بین درختان حرکت کرد در بین کشاورزان از طرفداری خاصی برخوردار می باشد. این نمونه سمپاش دارای یک مخزن ۱۰۰ لیتری بر روی شاسی بوده. می توان گفت این نمونه سمپاش جزو پر مصرف ترین مدل موتوری چرخدار می باشد. که با توجه به نوع موتور، و اصلی بودن آن قیمتش مشخص می شود.

به طور کلی سمپاش های فرغونی با دو مدل بنزینی، و برقی در بازار موجود می باشد. این نمونه از دستگاه قابلیت هایی را دارا می باشد که در ادامه به تعدادی از آنها جهت اطلاعات بیشتر اشاره خواهیم کرد. تا در زمان انتخاب به راحتی بتوان نمونه مورد نظر را در اختیار گرفت.

 • دارای موتورهایی با دور پایین بوده که عمل کاهش اصطحکاک در موتور و افزایش قدرت را نیز به همراه دارد.
 • مجهز به پمپ پیستونی بوده.
 • دارای مخزن پلی اتیلن می باشد که در برابر سموم شیمیایی کاملا مقاوم می باشد.
 • دارای سیستم شیلنگ جمع کن بوده.

فروش سمپاش فرغونی

قیمت انواع سمپاش موتوری چرخدار نو و دست دوم

سمپاش های موتوری و چرخ دار در حالت های متفاوتی تولید، و یا واردات آن صورت می گیرد، و به بازار عرضه می شود، که هر یک با توجه به کشور سازنده آن قیمتی را به خود اختصاص می دهد، چرا که هر کشوری سطح کیفی خاص خود را دارا می باشد و با شاخصه های معینی این روند طراحی و تولید را به عرصه نمایش و بهره وری گذاشته است. حال اگر برخی از دستگاه های مورد تائید از جانب ما با قیمت های برخوردا بود، می توان نمونه های دست دوم را خریداری و به کار گرفت. اگر در بحث قیمت بخواهیم اشاره ای داشته باشیم به نمونه های مختلف، می توان برای مثال دستگاه پیستونی ۴۵ بار گرید یک چین را معرفی کرد که با موتور طرح هندا و شاسی از فولاد و مخزن کاملا پلی اتیلن به همرا قرقره و ۵۰ یارد شیلنگ ۸/۵ که در خروجی آن لانس ترک قرار گرفته با قیمتی در حدود ۳۸۰۰۰۰۰ می باشد، اگر نمونه دست دوم آن را خریداری کنیم می توان همان دستگاه را با قیمتی در حدود ۲۹۰۰۰۰۰ خریداری کرذ.

فروش سمپاش فرغونی

تمامی این عوامل بستگی دارد به اینکه نیازهای خود را به یک مرجع معتبر ارجاع داد که در این راستا بهترین گذینه کارخانجات طراح و سازنده آن می باشد. چرا که این مراکز نمونه های مختلفی از سمپاش را در اختیار دارند و با ارجاع دادن سوالات و یا پیشنهادات خودمان به این کارخانجات با لیستی از پیشنهادات رو به رو خواهیم شد که همه در راستای هزینه پیشنهادی ما یوده و در برخی موارد نیز این امکان وجود دارد که کارخانه محصولات خود را به معرض فروش ویژه گذاشته، در حالت عادی قیمت محصولات کارخانه از بازار پائین تر می باشد، اگر در شرایط فروش ویژ نیز قرار بگیرد بصورت کلی شرایط اثتثنایی خرید برای ما پدید آمده که بتوان از آن نهایت بهره را برد.

فروش سمپاش فرغونی

فروش ارزان قیمت سمپاش پشت تراکتوری

در حال حاظر شرکت های بسیاری در سراسر کشور اقدام به تولید و عرضه نمونه های مختلفی از سمپاش به بازار کرده اند که در این راستا هر یک با طراحی های مختلفی تولید می شود. و در کنار تمامی این موارد نمونه های مختلفی به صورت وارداتی در کشور عرضه شده، حال جای بسی تامل دارد که آیا تمامی نمونه های موجود در بازار همگی طبق استاندارد های جهانی و یا اروپائی تولید شده است. در این باره سوال پیش می آید که استاندارد های جهانی و اروپائی چه تاثیراتی را بر روی دستگاه های سمپاش پشت تراکتوری دارد ؟

فروش سمپاش فرغونی

زمانی که یک دستگاه سمپاش پشت تراکتوری با توجه به معیار و استاندارد ها ساخته شود در صورت خرابی برخی از قطعه ها به راحتی می توان قطعه مورد نظر را از نمایندگی های مجاز تهیه کرد. ولی اگر این کار صورت نپذیرد در صورت خرابی دستگاه می بایست همان تراشکار و یا سازنده را پیدا کرد تا مجددا قطعه مورد نظر را بسازد و در اختیار ما قرار دهد. اگر با نیم نگاهی از بیرون به این قضیه نگاه کنیم به وضوع مشاهده خواهیم کرد که در زمان خرید یک سری نکات ریز هستند که ما را در خرید بهترین دستگاه یاری می کنند ولی اگر به این نکات توجه نکنیم در آینده ای نچندان دور مشکلاتی را برای ما به همراه خواهد داشت که بعضآ به واسطه این مشکل می بایست دستگاه خریداری شده را با قیمتی ناچیز به معرض فروش بگذاریم، و یا به کلی از استفاده آن دست بکشیم.

فروش سمپاش فرغونی

قیمت درب کارخانه سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری

قیمت فروش سمپاش فرغونی ۲۰۰ لیتری به صورت کلی با نمونه ۱۰۰ لیتری آن کالا متفاوت می باشد. به این دلیل که نمونه ۲۰۰ لیتری به خاطر حجم بالای مخزن نیاز به یک شاسی قویتری دارد که در طی مراحل مختلف توان نگهداری مخزن و دیگر تجهیزات سوار شده بر روی آن را داشته باشد. و در حالت دیگر اینکه نیاز به پمپ و موتور قویتری بوده تا در صورت استفاده مکرر از آن، فشار بار وارد شده را کاملا تحمل کرده و بازدهی خوبی را داشته باشد. و به همین منظور این دستگاه را در حالت ۳ چرخ طراحی کرده تا هدایت آن به راحتی صورت پذیرد.

فروش سمپاش فرغونی

حال با تمام این تفاسیر ذکر شده می بایست قیمت مصوب شده برای این دستگاه به اندازه ای باشد که متقاضیان خرید آن به راحتی بتوانند خرید آن را اجرائی کنند. اما در بازار با نوسانات شدید قیمتی آن رو به رو هستیم و گاها دیده شده که این دستگاه تا حدود ۷۵۰۰۰۰۰ یا ۸۰۰۰۰۰۰ میلیون تومان نیز قیمت گذاری شده است. اما اگر این تقاضا به صورت مستقیم به کارخانه ارجاع داده شود این مشکل به کلی رفع و با قیمتی کاملا مناسب نمونه درخواستی را خریداری خواهیم کرد و از خدمات و مزایای ویژه شرکت سازنده آن هم بهرمند می شویم.

فروش سمپاش فرغونی

قیمت فروش سمپاش زنبه ای در انواع مختلف نو و دست دوم

در تمامی موارد به نمونه های مختلفی از سمپاش ها اشاره کردیم که هر یک با دارا بودن تجهیزات و مخازن خاص خود شرایطی را برای ما و مزرعه ما پدیدار می کردند. اما در کنار تمامی موارد ذکر شده نمونه ای نیز قابل اهمیت می باشد که تمامی شرایط های ذکر شده را دارا می باشد، ولی در طراحی آن مخزن قرار نگرفته. این شاخصه سبب متمایز ساختن سمپاش های زنبه ای می شود به نسبت دیگر موارد ذکر شده.

این سمپاش به گونه ای طراحی شده که موتور، پمپ، قرقره، شیلنگ، و لانس همگی بر روی یک شاسی قرار گرفته که بتوان جا به جایی آن را در مناطق مختلف محقق کرد. و در باغ ها و یا زمین های وسیع و یا مرتفع بتوان از آن به راحتی بهره برد. روش کار این دستگاه به گونه ای می باشد که قسمت ورودی به پمپ را می توان درون یک مخزن معین یا استخر یا مخازن بزرگتر قرار داد تا مایع مورد نظر را از آنجا مکش کند. و مابقی مراحل پاشش آن نیز مانند سمپاش های دیپر می باشد، که برای مثال می توان کارآیی آن را بیشتر به نمونه فرغونی تشبیح کرد.

فروش سمپاش فرغونی

قیمت این دستگاه با توجه به کشور سازنده آن متغییر می باشد. پمپ های طراحی شده در سمپاش های زنبه ای اغلب از جنس لوشانگ تایوان بود که بار فشار در هر کدام متفاوت می باشد، و پمپ های این دستگاه نیز بر گرفته از مدل های طرح هندا، کاوازاکی، سوزوکی و غیره می باشند. که با نوجه به نوع پمپ و موتور آن از قیمتی در حدود ۲۵۰۰۰۰۰ شروع شده و تا مرز ۷۰۰۰۰۰۰میلیون تومان نیز ادامه دارد، و با توجه به تجهیزات مرتبط همرا نیز قیمت آن مجددا تغییر می کند. و لازم به ذکر است امکان کاهش یا افزایش قیمت ها در شرایط مختلف اقتصادی وجود دارد.

فروش سمپاش فرغونی

حال اگر فردی نیاز به دستگاه سمپاش زنبه ای داشته باشد ولی پرداخت قیمت آن برایش مقدور نباشد، می تواند با ارتباط گرفتن با مدیران فروش توانمند مجموعه کشت و صنعت بردیا نمونه های دست دوم این دستگاه را با بهترین قیمت ممکنه خریداری کند و یا در غییر این صورت با هماهنگی های لازمه در زمان قرار گرفتن این دستگاه با شرایط فروش ویژه اقدام به تامین آن کردن، که این به نوبه خود بار سنگینی را در بحث هزینه ها از دوش زارعین بر می دارد.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
راه های ارتباطی
شماره موبایل: 09120774894
زهرا زارع

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بردیا شما را به خرید بهترین محصولات سمپاش و تجهیزات مرغداری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .
14

14 پاسخ به “فروش سمپاش فرغونی ۱۰۰ لیتری دست دوم و نو”

 1. سلام واقعا توضیحاتی که دادین باعث شد که بتوانم راحت تر خرید کنم، پایدار باشید

  • شماره همراه: 09191592152
 2. ممنونم ازراهنمایی هاتون دستتون دردنکنه عالی بود فقط ابعاد یافاصله ی بین چرخ ها چقدر است ممنون میشم راهنمایی کنید

  • شماره همراه: ۰۹۱۶۷۲۳۱۷۸۶
 3. سلام.
  ممنون از توضیحاتتون خیلی راضی بودم بازم تشکررررررررررررر.

  • شماره همراه: ۰۹۱۱۱۲۹۹۲۷۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *